| ana_1108 a întrebat:

Am facut testul si mi-a iesit doar o liniuta?

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Felicitari inseamna ca nu esti in pericol, pentru siguranta ta mai fa unul, asa vei sta cu siguranta linistita.

| SweetCandy a răspuns:

Pai si in loc sa dai petrecere stai s pui intrebari p TPU?laughing
bvohappy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Repeta testul peste 2 saptamani, daca e la fel... felicitari, dar ai grija data viitoare...

| M.J. a răspuns:

E negativ

| Guitarlove a răspuns:

Nu se mai termina o data?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Asta înseamnă că nu ești însărcinată.
Poți să-l mai repeți o dată pentru siguranță și protejează-te până la apariția menstruației.
Pa, pa.

| ana_1108 explică:

Buna! cine cunoaste pe cineva care a luat pastia de a doua zi ECAPELLE? pentru ca nu imi vine menstruatia si am 2 saptamana de cand nu imi vine, mi-am facut 4 teste si toate au iesit negativ, ce se imtampla? am fost si la ginecolog si ma consultat si nu mi-a zis decat sa astept sa imi vina ca i-am zis totul si ca am luat pastila si mi-a zis sa astept sa imi vina dar nu vine...intrebarea mea este dupa cat timp imi vine si daca am ceva adica vreo problema daca ar fi sa fie ceva s-ar vede? nu am nici o simtoma nimic si daca stie cineva care a luat pastila aceea...multumesc si pentru raspunsurile trecute