| qUEEn_2288 a întrebat:

Am facut un test de sarcina si mi-a aparut prima data o liniuta iar la 2 min a aparut si a doua mai putin colorata. mi-a intarziat ciclul cu cinci zile.sunt sau nu insarcinata? MS!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Eu zic sa mai faci inca un test, daca tot asa iasa, atunci mergi la ginecolog si vezi ce decizie iei.happy ai grija de tine:*

| Sara2 a răspuns:

Daaaa daca a iesit si a 2 imediat clar, merrgi la un ginecolog indiferent de decizia care o iei

| cristina_2606 a răspuns:

Daca aveai ciclu regulat.si ti-a intarziat plus ca ti-au mai iesit si 2 liniute la test...cred ca da, dar cel mai bine ar fi sa mergi la ginecolog!

| Ionut17 a răspuns:

DAAAAAA! fara nici un dubiu!