| Elena1234456 a întrebat:

Am fost colegi de banca dar nu am mai vrut sa mai stau cu el si acum nu mai sta el cu mine. Ne intelegeam foarte bine, mereu ma tachina si radeam mereu. Acum abia daca mai vorbim. Cum imi dau seama ce are, daca ma place sau m-a placut vreodata? Suntem clasa a 10-a.

Răspuns Câştigător
| Love4Music a răspuns:

Comunica cu el si daca iti ocoleste privirea, se pierde inca te mai place

2 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Si pe mine ma "macina" lucrul asta, sa aflu ce se intampla cu baiatul pe care-l plac, ce e in mintea lui...dar oricat as analiza eu situatia, pana nu discut cu el, nu voi afla ce se intampla.

| UsersBoss a răspuns:

Propune-i sa mai stai in banca si vezi ce zice sau petrece mai mult timp cu el si ezicum se comprta!