| TheAlphaFemale a întrebat:

Am fost impreuna, acum el are pe altcineva, motiv pentru care si-a schimbat numarul de telefon, dar continua sa ma sune cu numar privat. Vreau sa "aud" opinii happy

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Se distreaza, nu vrea ceva serios nici de la tine, nici de la actuala!

| h3r a răspuns:

Hmm, macar i-ai raspuns, stii ca este el? Sau e doar o banuiala?
Daca el face asta, atunci doar te chinuie. Nu este un baiat serios, nici macar nu se straduieste sa-si intretina relatia actuala.
Nu stiu din ce motiv s-a terminat totul intre voi, insa ai fost a lui, probabil te verifica pentru a nu fi cu altu acum.
Sfatul meu este sa nu mai bagi in seama niciun apel privat sau ceea ce tine de el.

Take care.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Te suna cu numar privat ca sa nu afli numarul lui de telefon ca sa il suni!
2. Vrea sa isi bata joc de tine!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ca si profilul Alpha, scurt si la obiect tongue
Cat timp ati fost impreuna si de ce v-ati despartit, tu sau el, care dintr voi ati gresit? Daca te suna ce anume iti spune? Tu mai simti cea pentru el? Raspunde acestor intrebari daca doresti sa fi ajutata, dupa cum ai formulta intrebarea o sa ai numai raspunsuri confuze.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai despre cum te suna cu numar privat? sau nu ar trebui sa te mai sune sau ce? sa stii cum de multe ori am mai spus nu prea ne ardem podurile cu fostele prietene. Lasam tot timpul o portita deschisa. Nu se stie niciodata cum de dragul vremurilor pierdute ne mai "amintim" cateva lucruri frumoase petrecute impreuna.

| Vix999 a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Si tu esti pasare de noapte?

| Sfatosul2012 a răspuns (pentru Vix999):

Dea... si euwinking

| Vix999 a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Haidi bre la somn ca or sa aiba si maine toate probleme astea laughing)

| Sfatosul2012 a răspuns (pentru Vix999):

Dea ca bine zici... hai noapte buna!