| anonim_4396 a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata un timp indelungat dupa care ne-am despartit iar acum nu-mi pot regasii echilirul nicidecum, ma simt extrem de singur si depresiv si am senzatia ca innebunesc, ce sa ma fac?

3 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Gasesteti o ocupatie, hobby care sati ocupe timpul ca sa nu te mai gandesti la fata ai sau ai putea sa-ti faci o noua iubita.

| Angelyque a răspuns:

Buna

Incearca sa faci ceva distractiv, nu stiu ...esti baiat, joaca fotbal mergi la inot daca ai posibilitatea

Gaseste'ti pe altcineva daca esti sigur ca persoana de care te'ai despartit nu era potrivita

Bafta. Sper ca te'am ajutat big grin Funditabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. pai.
cred ca ai trebuii sa lasi timpu sa decida.
poate o sa va intoarcetzi i preuna. din acest motiv nu o poti uita. sau poate este doar o obsesie a ta.

tu nu fa nimic deosebit. lasa timpu sa treaca. fai tot ce'ti place si te distreaza. si daca va fi sa ai vreo propunere de a te combina cu cineva. nu alege din inpuls.gandestete daca este ceea ce vreii...

sper ca te-am ajutat:*. ai grija de tine.
daca nu a fost sa fie o s'o uitzii...
daca este ceea aleasa se va intoarce:*>:d