| anonim_4396 a întrebat:

Am fost impreuna cu prietenul meu 10 luni noi eri ne-am despartit si azi spune ca o sa iasa azi cu alta fata nu stiu ce sa fac il iubesc fff mult si nu vreau ca sa aiba pe alta nu vreau sal pierd difinitiv va rog mult ajutatima ce sa fac

Răspuns Câştigător
| camyxz a răspuns:

El vrea sa te faca geloasa daca ti/a spus ca va iesi cu alta fata azi.Fa si tu la fel si atanci il vei face gelos.el isi va da seama de ce a pierdut si va veti impaca. sper ca te/am ajutat. fundita? iesi cu cineva si tu si ai grija ca el sa te observe

2 răspunsuri:
| AanoniM17 a răspuns:

Pai poate ti-a spus ca o sa iasa cu alta ca sa te faca geloasa... spune-i ca il iubesti inainte sa iasa cu alta si ca vrei sa fiti din nou impreuna si daca te iubeste o sa accepte.

| DeeaMarry a răspuns:

Daca ieri v-ati despartit si azi are deja o intalnire, e destul de clara situatia. Se poate observa destul de usor ca nu te iubeste, degeaba te faci luntre si punte pentru a-l recastiga. Nu vad la ce te-ar ajuta sa ai langa tine un prieten ce nu tine la tine, plus ca te mai si injosesti in incercarea ta de a va impaca.