| anncutsa a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat.Relatia noastra a durat jumatate de an dar ne-am despartit pentru ca efectiv ne certam din orice. Atunci a inceput sa-mi placa de altcineva si un prieten de-a lui i-a spus ca nu stiu unde m-a vazut si nu stiu ce faceam cu un alt baiat. [ numai prostii ii spunea ] nu am mai vorbit 5 luni [sau chiar mai mult] absolut deloc, nici nu ne salutam cand ne vedeam la scoala desi faceam si dansuri impreuna.
Dar de la un timp am vazut ca ma intreba ce mai fac ma saluta si pe mess si acum a inceput sa ma atraga din nou sad. In vacanta de vara mergem impreuna cu scoala noastra in tabara si de cand a aflat am inceput sa ne apropiem, sa vorbim mai mult si a venit de 2-3 zile vorba de noi doi :-

Răspuns Câştigător
| smooth a răspuns:

Danna, daca tu chiar il vrei pe acest baiat si te simti atrasa din nou de el, iar el incepe din nou sa te abordeze stiind ca vine tabara de vara si veti fi din nou aproape, probabil ar da o noua sansa relatiei voastre. daca chiar vrei arata-i, ca vrei sa fiti din nou impreuna. uneori si baieti asteapta un semn pentru ca sa actioneze in siguranta.intreba-l si tu de 'sanatate' in fiecare zi bagate ca el in seama orice, cer-i ajutorul in ceva inventezi cu tupeu... chesti de genu pana ajungi sa poti sai spui ca ai vrea sa fie din nou langa tine... ce romantic bafta draga happy

2 răspunsuri:
| zozolyyop a răspuns:

Daca nu vrea asta este stiu cum este incearca sa-l uiti si poate o sa se intoarca daca o sa te vada cu altul

| Bibii :x a răspuns:

;]]!
pai daca el vede ca u te apr0prii cat de cat de el,
sh daca sh el tine ink l tine, saw ma rog ii pare raw ca v.atzy certat lucrurile 0r sa decurga de la sine :X! adica daca el ink te mai iubeste, tu nu trebuie decat sa ii arati ca ink sty atrase de el. cel mai sipmuu` ar fi sa v0rbesti cu el [ sad ]. dar daca nu te simti capabilaa` de chestia asta, arata. i ca u il iubesti sh ad. i aminte merew de clipelee` frumoase petrecute impreuna :X!