| stefyuk a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat timp de 3 luni. Dupa prima sau a doua luna mai apare o,, ea,, care il iubea. Dupa inca vreo luna sau 2 ne-am despartit. Acum cateva seri fostul meu iubit m-a rugat sa fim din nou impreuna pentru el,, cica,, inca ma iubeste. Vreau sa va aduc la cunostinta ca ma si inselat odata. Ce sa spun si eu il iubesc dar dupa cate a facut nu stiu ce sa zic. funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Un băiat care te-a înşelat o a 2-a şansă numai merită, de asta sper că eşti conştientă. happy.Dar dacă s-a schimbat şi eşti sigură că numai face a 2-a oară ce a făcut în trecut..mai merită o şansă. Dacă o ratează şi pe asta, adio.

Mult noroc şi ai grijă. Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

8 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Incearca, testeazal si tu... Vezi si tu cat de fidel o sa fie si ii zici din prima ca esti cu ochii pe el permanent si ii zici si dc... Daca a venit din nou la tine inseamna totusi ca insemni cv pentru el.
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Asiryx a răspuns:

Daca te-a inselat o data te va insela si a doua oara happy. Depinde cat ii permiti tu. Ii pare rau acum isi va cere iertare dar o data ce a fost o prima oara va fi o a doua happy

| PufarinaXD a răspuns:

Lasa mandria la o parte... daca il iubesti intr-adevar, da-i o sansa!

| alina6344 a răspuns:

Toata lumea merita a doua sansa. De ce sa nu incerci? Si daca face la fel te desparti de el. Mai bine incerci decat sa-ti para rau mai tarziu [ Daca zici ca-l iubesti]winking

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Poate s-a mai schimbat. Merita sa incerci inca o data, poate de data asta va fi bine si nchestia asta cu inselatuul nu se va mai repeta, iiti va f fidel

| soriinaa a răspuns:

Daca te-a inselat odata o va face si a doua oara. Si din moment ce a facut-o insemna ca nu prea te-a iubit, ca nu prea i-a pasat cum te vei simtii tu. Eu zic ca un baiat care nu te respecta, careia nu ii pasa de tine nu mai merita nici o doua sansa. Oricat de mult l-ai iubii si oricat de greu ti-ar fi fara el. Eu una zic ca nu te merita. Sunt mii de alti baieti care te-ar respecta si te-ar iubii cu adevarat si care sunt convinsa ca nu ti-ar face asa ceva. Cred ca nu are rost sa-ti pierzi timpul langa un om care care nu stie sa te aprecieze si care nu te merita. Dar e alegerea ta. Baftaa;*

| AcelasiEu3 a răspuns:

Ar trebui sa-i mai dai o sansa...

| stefyuk explică:

Mersi mult pentru sfaturi