| DenisaMariaB a întrebat:

Am fost impreuna mult timp, insa nu a fost o relatie de-aia bazata pe super cuvinte si asa mai departe ci doar ne intalneam, ne sarutam si toate cele ( fara sex ) ne demonstram ca ne suntem aproape unul altuia si chestii de genul asta, doar ca... la un moment dat n-a mai vorbit cu mine, apoi incepusem sa ne intalnim doar din cand in cand insa fara sa vorbim, doar ne sunam cand aveam chef unul de altul, ne sarutam si apoi iar nu mai vorbeam. De la un timp insa nu s-a mai aratat interesat nici macar de atata lucru. Credeti ca ar trebui sa-l sun? sa fac eu primul pas? le a spus tuturor prietenilor lui si aalor mei ca ma place insa acum nu stiu ce sa mai cred, nici ei nu mi-ai mai zis nimic in ultimul timp. deci? i-a pasat vreodata de mine? mai are vreun rost sa incerc ceva?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu nu l-as mai cauta,relatia a ajuns sa lancezeasca si s-a stricat.
Crezi ca o mai poti drege?
Si,dreasa,crezi ca va merge mai bine?
Inainteaza,draga mea,nu te opri, in fata ta ai atatea altele care te asteapta!
Noroc sa ai, nu te mai uita inapoi!

| Chauderitza a răspuns:

Buna Cosmy.
Eu spun, sa il suni.sa vezi ce se intampla.
Si, poate va intalniti dinoou, si veti vorbi foarte atent despre aceasta ''problema''
Paa-paa :*

| kirin a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il suni.vb normal. apoi astepti 1-3 zile. daca nu te suna ii clar.ori s-a plictisit de tine ori umbla dupa alta. sper sa te fi ajutat rasp meu.bafta>big grin

| doc69 a răspuns:

Bineinteles ca i-a pasat insa este clar ca la un moment dat intervine si dorinta, este o necesitate organica, faptul ca nu ti-a spus nimic este.ma rog unul din motive.ca tine la tine iti stie punctul de vedere si ce ar putea sa iti spuna? ca te doreste stiind ca tu nu vrei sa faci sex?

| Yuuki98 a răspuns:

Pai, vorbeste cu el vezi ce are, il intrebi daca vrea sa va desprtiti, si daca spune da, asta e. poate a vrut sa iti spuna din comportamentul sau. daca nu inseamna ca e o problema si trebuie rezolvata.Si mai bine.incerca `.Nu ai ce risca`!happy

| lexzor a răspuns:

Eu as zice sa te pui "pe treaba". Daca ai 19-20 de ani, iti poti incepe viata sexuala. El trebuie sa fie pregatit. Poate ca ii este rusine de tine. Poate ca te asteapta in camera lui cu telefonul fix si mobil in brate. Poate ca se simte singur in propriul lui pat. Poate nu ii dai satisfactia care ii trebuie. Nu se stie.