| xRaffy a întrebat:

Am fost în relație cu multe femei și de la niciuna nu simțeam afecțiune. Stăteau cu mine doar pentru ca aveam mașina smechera și ca le plimbam prin oraș și le scoteam la MC. Niciuna serioasa sa vrea o relație de iubire nu pentru bunuri materiele și sa profite. Oare mai sunt femei serioase în viața asta? M-am saturat de toate coardele care se baga cu mine în seama. Mai bine singur

24 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratelo au apus vremuriile cand le impresionai cu Mcdonalds. acum vor sa le duci la restaurante fine si luxoase

| nebunu_5532 a răspuns:

In viata asta exista doua tipuri de femei. Unele care vor la MacDonald și altele care vor la KFC. Tu ai avut parte de alea mai bune. La MacDonald este mai ieftin ca la KFC?

| RAY a răspuns:

E vorba de economie,ele ofera ceva, ele pot avea mereu acel ceva, noi nu, im acest caz noi trebuie sa platim, ele sunt interesate sa iti fava imaginea cat mai bine iar noi masculi concuram intre noi, daca ai bani mai mulți ca alti ai mai multe femei, e simplu, un mec e nimic tu glumesti acum

| Drimmero a răspuns:

Le duceai la Mc? Pai d-aia nu stateau cu tine, trebuia sa le duci la shaormerie sau la mici, te-au simtit zgarcit si pe deasupra le luai si ceva de proasta calitate

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sunt si o sa dai si de femei serioase, nu este vina lor si nici a ta ca ai dat doar de asemenea persoane.
Ai trecut prin momente, ai invatat din asta, te-ai maturizat... si acum stii ce vrei.

Asa ca data viitoare cand o sa "sari" intr-o relatie, nu te mai baga asa direct, fii contient de persoana respectiva, incepe totul incet, cunoaste-o, este un lucru extrem de important sa stii cu cine stai de vorba, nu iti pune asteptari si abia apoi... dupa ce stati mai mult timp impreuna, poti sa vii si sa spui ca o fata este serioasa sau nu ^_^

Numai bine si mult succes iti doresc! ^_^

| Freya1 a răspuns:

Te plângi că ai dus o fata cu masina pana la MC? Păi da ce voiai sa alerge după masina ta pe jos ca sa iti demonstreze ca nu e materialistă?
Cred ca ti-am mai spus că te plângi degeaba si ca il loc sa te lauzi cu bani mai bine ai gasi alte calități la tine cu care sa le impresionezi.Ca daca singura ta calitate e banul, Nu ai de ce sa te plângi că nu văd altceva la tine.

| Emilian65 a răspuns:

Au vazut femeile ca ai bani si cu ce sa le plimbi si au profitat de naivitatea ta. Cred ca ti-au dat o lectie pe masura.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Emilian65):

Să și învețe ceva din asta.

| alina2k18 a răspuns:

Mare mafiot ca le iei un meniu big Mc de 4 euro laughing
Profit maxim laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Ce stii tu, el vorbeste in euro nu in leiwinking Da' vorbeste in euro-ul ala de cumparat, nu ala de vanzare de la banca care e 4, 90 big grin

| ShaOfHatred a răspuns (pentru alina2k18):

Fiecare om are o valoare. Dacă pentru atât se vând tipele respective, adică un meniu de la MC și un plimbat cu mașina, ce să mai zici?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sune-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu stiu daca esti acelasi dar acum vreo cateva zile sau o saptamana, a mai venit unul cu exact aceeasi intrebare. Anyway, iti zic ce i-am zis si lui: Daca voi va afisati masinile de lux si bogatia cu prima ocazie peste tot, ce fel de femei ati vrea sa ''roiasca'' in jurul vostru?! In felul asta esti magnet absolut de materialiste. O problema asemanatoare cu a unei foste cunostinte (fata) tipa se plangea ca nu gaseste nici un baiat cuminte, ca lumea si de treaba. Dar ea il cauta pe printul cel perfect prin cluburi de noapte si tot felul de baruri de 2 lei dubioase.

| Crackman a răspuns:

Asta ii vina ta ca nu stii sa filtrezi.

| Ofiintă a răspuns (pentru Crackman):

Doar să nu confunde filtratul cu flirtatul.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Ofiintă):

El: "Am BMW"
Materialistele:"You ***, I'm in"

| Marius22222222222 a răspuns:

Exista frate.crede-mă. Dar in viata lucrurile frumoase vin cand chiar nu mai speri.asa a fost cel putin in cazul meu

| ShaOfHatred a răspuns:

1: Ma murit când am citit "le scoteam la MC" (respect pentru asta man?)
2: Păi data viitoare când vorbești cu o tipă, și vezi că e doar pe interes, dă-i jet. Nu sta nici tu cu ele, că asta înseamnă că-ți meriți soarta. Găsește o tipă care te respectă și te iubește pentru cine ești, nu pentru ce ai. Sunt destule, crede-mă. Eu sunt una de genul(nu mă laud). Și mie nu-mi pasă sincer de ce are tipul respectiv. Ori că are mulți bani (el să aibă, nu părinții lui), ori că e mai modest (dar muncește pentru tot ce are), pe mine mă interesează cum e tipul respectiv. Evident, îmi pasă și de cum arată, dar mai mult de caracterul lui și mă interesează ce are în cap.
Deci în concluzie, lasă coardele (asculți Nane, nu?) și caută ce trebuie cu răbdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio femeie n-ar fi atat de masochista incat sa stea cu tine, indiferent de masina.

| TFL007 a răspuns:

Daca arati bine exista femei serioase care te vor pentru ce e esti, daca nu te vor exploata pentru ce esti pe plan financiar! e simplu

| Swetlly122 a răspuns:

Ce masina ai?

| xRaffy explică (pentru Swetlly122):

Un bmw 640i. Ești interesata? happy

| Swetlly122 a răspuns (pentru xRaffy):

Daaa

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Sărăcie mai eștilaughing))))
Tu plângi dupa un meniu de 15 ron,și ca le plimbami cu mașina...
Ieftine femei erau alea de se mulțumeau cu atât de putin...jur!
Eu zic sa o găsești pe una sa te țină ea și când vine acasă sa ti spuna,, Baby, fa ciorbă ca eu am plătit întreținerea și să nu te prind ca iesi la bere cu prietenii.,,
Datoria ta de barbat e sa plătești restauranul(Nu mc), Sa o duci in vacanțe, Sa i cumperi haine!