| Anxiousy a întrebat:

Am fost indiferent cu iubita mea, ca ea era indiferenta cu mine prin comportamentul ei, nu am mai sunat-o, nu ii mai vorbeam dulce, si mi-am dat seama ca, ea chiar ma iubeste, mi-a spus ca isi cere scuze ca niciodata nu a realizat cu adevarat cat ma poate rani prin comportamentul ei, eu ii spuneam dar ea o lua ca o joaca, a zis ca nu vrea sa ma piarda niciodata, a plans la telefon si a spus ca se schimba pentru mine si nu mai se comporta indiferent niciodata cu mine, si in ultimul timp asa este. s-a schimbat. dar nu stiu de ce a trebuit 3 luni de zile sa ma tina intr-un comportament indiferent.

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Felicitari.Iti citisem povestea, bine ca ai adus-o pe calea cea buna! Sa traiti, fericiti pana la adanci si batraneti xD!

evenso
| evenso a răspuns:

Cine stie? poate intre timp a mai avut prieten, sau pur si simplu s-a mai maturizat, conteaza ca acum sunteti chit si puteti din nou incerca.

| Anxiousy explică (pentru evenso):

Nu, nu a avut niciun prieten, este cea mai fidela persoana din cate exista, nu ar face asta niciodata, are 16 ani, poate s-a maturizat si gandeste altfel, eu i-am spus ca nu mai pot sa trag singur de relatie si ca renunt, dar s-a sucit ea imediat si s-a schimbat cum trebuie happy

| znstr a răspuns:

Eii Givenchy ne intalnim din nou. Tare ma bucur ca ai reusit sa primesti atentia pe care o meritai, iar prietena ta ca a trecut prin experienta asta care a schimbat-o in bine. Poate de aici inainte, o sa ramana asa, neschimbata. Unor fete poate le ia mai mult sa se acomodeze cu baiatul/relatia, nici eu nu sunt asa de dulce si lingusitoare cu prietenul meu, dar am avut discutii, si am reusit oarecum sa ajungem la un punct comun. Chiar ma bucur ca am dat de "intrebarea" ta happy. Bafta!

| SilentStriker a răspuns:

Ai facut bine, unele fete merita asta cate-odata si de cele mai multe ori da roade.Sigur si-a dat seama pentru ca i-ai platit cu aceeasi indiferenta cu care te trata ea, si a vazut cum e.
Iubiti-va in continuare!

| papusica987 a răspuns:

...poate nu si-a dat seama.
lasa acum, vezi cum se comporta pe viitor:*
mult noroc

| GLu a răspuns:

Poate a vrut sa vada ce fel de persoana este si daca chiar tii la ea, facandu-ti "mofturi"...Bafta!