| naughtydonkey a întrebat:

Am fost invitat la film de o fata de care sunt oarecum atras(nu o cunosc prea bine), dupa ce a vazut ca nu am cautat-o decat pe mess. La film ar urma sa vina si o prietena de-a ei(probabil cea mai buna) cu iubitul. Ce sa insemne asta?
Ca o completare, are tendinta sa inventeze unele minciuni ca sa ma faca sa cred ca ar fi ocupata cand vreau sa dau de ea, nu are iubit si nu e prea vorbareata, probabil timida, desi neaga asta. Presupun ca ea asteapta sa fac eu primul pas dar nu-mi e prea clar ce intentii are. Mersi pentru. eventualele sfaturi!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihail_3194 a răspuns:

Pai incearca sa o inviti la o cafea sa discutati mai multe despre presupusa relatie