| numanumescmariuscivasile a întrebat:

Am fost la iubita mea si imi facea oral, deodata o apuca gandul sa ma muste de penis, acum am o muscatura care arata groaznic, ce pot sa fac ca sa scap de ea? Imi este frica ca sa nu ramaie o cicatrice

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avea necaz pe tine si a prins momentul ideal sa se razbune.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti sigura ca era iubita ta?
Pentru ca o fata/femeie care te iubeste nu te-ar ranii, dar una pe care o fortezi sa-ti faca oral, are atata ura in ea, incat te poate musca cu toata puterea, chiar sa ti-l sectioneze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii era foame

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Troll.

| LastBlackNight a răspuns:

Cred ca e mai bine sa te desparti.

| Cocossparangeta a răspuns:

Bună! Stai liniștit, va trece de la sine! Dar iubita ta este salbatica? Ar putea să-ți facă oral ca un femeie normala, în acest moment a demonstrat ca provine din sălbăticie!