| yoanaioana0 a întrebat:

Am fost la prietenul meu ieri si mi-a atins zona cu penisul, insa nu a bagat-o, doar o plimba pe acolo.A spus ca nu a ejaculat, iar eu sunt virgină. E posibil sa raman gravidă? Mi-a întârziat ciclul 2 zile si mi-e teama

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A scos o la plimbare in interesectia cu zona pzdii?

| Emilian65 a răspuns:

Din cate inteleg eu, plimbatul penisului in zona intima a ta s-a produs in preajma venirii menstruatiei. In aceasta situatie este exclusa aparitia unei sarcini.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ai fi o a doua FecioaraMaria.

| P1dgey a răspuns:

Te panichezi degeaba
Se mai intampla sa iti intarzie menstruatia, asa ca stai fara teama