| RealKing01 a întrebat:

Am gasit astea de mărit penisul, care din ele sunt bune? le-ați incercat?
https://i.ibb.co/5KRHXR3/marire-penis.png

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul vârstei, PUNCT

| Robert2526 a răspuns:

Nu o sa gasesti nimic bun, pentru ca nu se poate sa iti creasca cu nimic.
Operatiile au si ele limitele lor

pentru grosime ( se injecteaza tesut gras la nivelul penisului. practic iti ia grasimea din alta parte si o baga acolo)
pentru lungime nu se poate face nimic.
Dar chiar asa mic ai penisul?

| Fantaspirit a răspuns:

Nici un produs nu garantează mărimea penisului, doar operația chirurgicala numita faloplastie care are riscuri foarte mari, 50% sa ramai impotent, disfuncțional 50% de reușită.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Da le am pus pe limbă și acum o am pâna la genunchi crying