| FataCuChitaraMunților a întrebat:

Am ieșit cu un tip care îmi era simpatic. Totul a fost ok. Ne-am sărutat, ne-am îmbrățișat. Dar la final a spus că nu vrea nimic de la mine și a vrut doar să meargă la benzinărie, să facă plinul la mașină. Acum nu mă mai caută. Nu știu ce să înțeleg de-aici...

11 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Poate nu i-a placut ceva per total la tine, poate e fraier si face judecati dupa aparente, poate o saiba sarita, nu stiu. Sunt cam putine detalii, tu stii mai bine. Eu personal sunt opusul: enervez ca sunt mai distant la inceput, dar daca se leaga ceva, nu mai scapi de mine.

| darrio2007 a răspuns:

O fi vrut sa-i speli si masina dar nu avea fise.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai plecatul lui in tromba si necautatul, sunt semne clare ca nu este interesat de persoana ta.

Nu te supara ca te intreb, ai cumva probleme cu halena (mirositul guritei), ori ai carii in gura?

| FataCuChitaraMunților explică (pentru Violleta2022):

Nu am. Băiatul m-a sărutat, până când am rămas fără suflu (și am astm).

| Violleta2022 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Atunci este alt motiv pentru care nu te-a placut... din pacate, noi nu te cunoastem si nu-ti putem spune care ar fi acela.

| relian a răspuns:

Ce nu intelegi? Daca spui ca va sarutarati, va imbratisarati, e clar nu i-a placut, daca ar fi fost ok, fii sigura ca voia si mai mult happy

| Hammurabi a răspuns:

Când un tip nu te caută și nu dă nici un semn, e clar că nu e interesat de tine. (foarte probabil e ceva ce nu l-a mulțumit)
Pentru liniștea ta sufletească, ia în considerare NUMAI ce face un tip. NU ce spune.
Pentru că foarte mulți sunt nesinceri și bat câmpii aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înțeleg ca asta a fost prima și ultima voastră întâlnire?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai răspunsul în propria întrebare. Băiatul doar te-o folosit, și te-o mai lăsat și fără aer, ar trebui sa ceri despăgubirikisshee hee

| Silwian a răspuns:

L ai refuzat?

| Aesopsfables a răspuns:

It sucks girl... Nu stiu ce are el in cap, dar sincer, nu te merita. Go find your boy!