| qieiqpalz a întrebat:

Am iesit odata cu o tipa care e cu mine in scoala si ne-am inteles foarte bine, dar la scoala se face ca nu ma stie.Ce ziceti sa mai continui sa vb cu ea chestii cu gandul ca ne vom intelege si la scoala sau sa o dau dq?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai poti incerca s-o abordezi, poate e mai rusnioasa, daca tot asa face ignor-o

| RAY a răspuns:

Dar tu nu vezi ca esti un catelus? lasa fata in pace barbate

| qieiqpalz explică (pentru RAY):

Nu o spamez cu mesaje nu merg dupa ea peste tot nu fac ce imi zice ea sa fiu un caine m-am inteles bine cu ea si eram curios doar ce parere aveti

| ywar a răspuns:

Uneori ma fac si eu, la randu-mi, ca nu stiu niste persoane din institutia unde lucrez.

| qieiqpalz explică (pentru ywar):

De ce? si cazu tau nu e ca si al meu ..eu ma inteleg cu ea in afara scolii