| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput acum 3 zile sa vorbesc cu un baiat pe Snapchat. Eu il stiu de pe internet de mult timp, am aflat cam totul despre el gen nume, orasul in care sta, vârstă si din asta în afara de cum arata. El nu stie nimic despre mine. Mie imi place foarte mult de el. I-am propus sa facem foculețe pe snap ca ne imprietenim si sa ne cunoaștem dar el spune ca vrea sa ma vada. Azi mi-a trimis snapuri ca sa facem focuri dar nu a mai zis nimic ca vrea sa ma vada. Repet, imi place EXTREM de mult de el. De 7 luni ma gandesc doar la el tot timpul. Ce sa fac ca sa ma placa? Sunt 4 ani diferenta intre noi dar el nu stie ca sunt decat 2. Chiar nu stiu ce sa fac, să ne imprietenim dar cum?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să-i trimiți o poză cu tine într-o zi când nu se așteaptă laughing)

| Clytia a răspuns:

Dacă vrei să te vadă, trimite-i un snap cu fața ta. În legătură cu vârsta, trebuie să-i spui cât mai repede adevărul.

| Beatricequlish a răspuns:

Trebuie să-i spui adevărul, nu poți să-l minți că sunt doi ani diferența când de fapt sunt 4 ani minciuna este toxică