| KindKid17 a întrebat:

Am inceput facultatea de doua saptamani, anul 1. Imi place de o fata, dar cred ca si ei ii place de mine. Ma musca de maini, spate, piept, etc, Ma imbratiseaza, se uita de multe ori la mine. Totusi nu-mi place ca iese in cluburi cu colegii mei si acolo is mai multi baieti. M-a chemat, dar cluburile nu-mi plac deloc. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Invit-o tu în altă parte.

| Stropdeploaie a răspuns:

O Aventuiera. atita tot.~! O partida de sex cu ea. si gata! Cu siguranta doar asta vrea de la tine!

| Katie1356 a răspuns:

De ce nu o chemi tu altundeva, intr-un loc mai linistit si pe placul tau? Cu siguranta daca si ea te place nu va refuza ocazia de a iesi impreuna si de a te cunoaste mai bine.

| Hellboy96 a răspuns:

Poți căuta pe Youtube cum îți dai seama dacă o fata te place... Tu o poți invita undeva într un loc mai retras, gen intr-un parc, într un restaurant sau alte locuri. Important e să nu fie foarte mulți. Iar atunci când va fi momentul perfect sărut o, va ieși o relație frumoasă, dar asta depinde si de tine si de ea.

Bafta!

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Fiecare ale plăceri diferite. Încearca sa o inviti tu în alt loc fix când este clubul, sa vezi dacă te place cu adevărat. Mult succes!