| Max001 a întrebat:

Am început sa am vise extrem ciudate cu prietenul meu care e homosexuali, gen făceam sexuale și alte chestii, dar chestia e ca eu nu sunt homosexual și vreau sa scap de vise, știți cumva Cum pot scapa de ele?

Răspuns Câştigător
| IonutViciosul a răspuns:

Nu te mai gândi la el, încearcă să tai legăturile cu el o perioadă.
De asemenea, cel mai sigur ca să scapi de vise ar fi în primul rând să nu mai visezi. Încearcă să te culci cu burta plină și să dormi doar 8 ore pe noapte (te ajută să nu mai visezi).

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai gandi ca prietenul tau este homosexual.

| Sofer a răspuns:

Poate ai înclinații în a fi gay, dar în subconștientul tău nu vrea.

| Justme79 a răspuns:

Posibil sa te gândești la el fără să îți dai seama că altfel nu ai avea cum să îl visezi chiar daca susți că nu ești gay sau poate in anumite discuți cu alte persoane vorbești despre el și de atunci poate sa îl visezi in fine sunt enn factori care pot duce la visele tale pe care le ai împreună cu și despre el happy

| georgelex a răspuns:

Eu zic sa încerci și în realitate poate o să îți placa, niciodată nu ai de unde să știi spor.