| max99000 a întrebat:

Am intalnit o fata noua si am vb despre hobby-uri si toate alea, i-am spus ca e frumoasa stiti voi. Apoi am intrebat-o daca ar vrea sa fim impreuna nu mi-ai raspuns inca si nu parea ca ma evita. Cum aflu daca ma place? (eu am 16 ea 15)

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

Frate eu zic sa mai vb cu ea si tu happy sa vezi cum si ce happy mai intai imprietenestete bine cu ea happy si pai happy te-ai grabit si tu happy nu tebuia asa happy. invit-o in oras happy plimbate cu ea happy vezi ce si cumhappy. Apoi o intrebi ce parere are despre tine... ii spui si u parerea ta despre ea (daca iti zice sa eu spui) si asa usor usor happy Don't hurry happy nu te grabii nu e bine happy. Succes cu fata

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai speriat-ohee hee

Trebuia sa mai astepti pana erai sigur ca si ea simte ceva pentru tine!

Probabil ea te considera un amic bun si doar atat si nu stie cum sa-ti ceara sa ramaneti la acelasi nivel!

| Flav a răspuns:

Amice, ai 16 ani. Grow up, gata cu astfel de intrebari. Cum ai vrea tu sa ne dam cu parerea daca te place sau nu, cand nu stim nimic despre ea, despre tine? Incearca sa te aduni, nu te vad bine in viitor cu femeile.

| anonimaa a răspuns:

Ma cred ca te place adica e foarte posibil doar ca nu o presa...cam asta reiese din ce mi-ai zis
mai lasa-i un timp caci poate ea nu te cunoaste atat de bine sti si poate isi da seama si daca tine la tine sau daca ar putea sau fie si daca exista vreun pic de compatibilitate intre voihappy nu fi asa direct ca asa sunt si eu si nu suport sa ma preseze un baiat

soothe
| soothe a răspuns:

Nu te place

| savingyou a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sai dai timp sa te cunoasca deoarece ai luat-o prin surprindere cu intrebarea de a fi impreuna! mai asteapta inca putin da-i pace sa se gindeasca bine asupra intrebarii tale! succes!

| Cristian_1672 a răspuns:

Presupun ca ai luat`o prea rapid cu intrebarea aia...
cred ca ai surprins-o pe saraca fata! uite ce iti propun eu! incearca sa o lasi sa te cunoasca mai bine si ai sa vezi ca totul va veni de la sine, incearca sa ii arati ca iti pasa de ea! Bafta

| liana_7847 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate avea un prieten? Poate acea intrebare a deranjat-o si nu vrea sa-ti raspunda sau inca nu a vazut intrebarea. Dar totusi ai luat-o prea rapid cu ea.Si in legatura cu intrebarea ta simti in inima daca te place sau nu