| MihayxD a întrebat:

. Am Intrat In Criza De Nervi Azi Cand Am Aflat Urmatoarele Chestii!

Deci. Sa Incep!:
Aseara, Am Fost cu un grup de prieteni in oras. am orpit intru-un bar si am baut fiecare cat la dus mintea 2 dintre noi au intrat in coma alcolica. eu nu am baut prea mult 2-3 pahare de jack daniels si 4-5 beri. insa prietena mea. s-a spart. In Grupul Nostru De Prieteni Era Si Un Baiat Care Sta Cu iubita mea. s-au dus acasa impreuna si cu 1 baiat care sta in bloc cu ei. atunci ei s-au dus. Al 2 prieten m-iau zis ca au facut s*x. Astazi M-a Plimbam In parc. si l-am vazut! fiind socat am sarit pe el si l-am batut pana am obosit. Dar pentru ca era cu iubita sa. am incetat. acum sunt ff nervos si ma gandesc sal omor cu bataia. ajutati-ma ce sa-i fac. Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, pune capat acestei relatii.Prietena ta nu merita sa te mai gandesti la ea.Baiatul nah, din cate am inteles era prietenul tau, dar cu totii stim cum sunt baietii.Sincer si eu beau pana nu mai pot...si trebuie sa recunoastem totii bem...fiecare dintre noi a avut momente in care a simtit ca, gata nu mai intra, dar asta nu e un motiv sa faci asa ceva.Prietenii iubitului meu ma duc acasa de multe ori, dar niciodata nu l-as atinge pe vreunul dintre ei deoarece stiu ca a doua zi mi-ar parea rau si ca prietenul meu ar suferii.Cu totii am fost beti, sunte, si vom fi.dar asta nu e un motiv sa iti inseli partenerul.Bautura nu justifica si nu scuza NICIODATA actiunile firii umane.

17 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Baiatule,ai batut pe cine nu trebuie! Vinovat erai Tu! Insa nu rezolvi nimic cu bataia!
Tu unde erai cand ea era beata? De ce nu ai condus-o TU acasa? Ha? Asa de mult ti-a pasat daca pateste ceva ca ti-ai pus palma in fund (cum se zice) si ai lasat-o balta, cand avea mai mare nevoie de tine! Poate ca prin sexul pe care l-a facut cu vecinul, a vrut sa-i multumeasca ca a a ajutat-o sa ajunga teafara acasa! In treaba asta tu esti vinovat, mai ales ca spui ca tu nu erai prea beat! Trebuia s-o protejezi!

| Ririru a răspuns:

" Al 2 prieten m-iau zis ca au facut s*x. "

Trebuia in primul rand s-o duci si pana la usa! SI de unde stii ca ce zice ala e adevarat? happy.

| Castiel a răspuns:

@eliana si uhm, sa inteleg ca din raspunsul tau incurajezi pe femei sa isi insele iubiti doar pentru ca a lasat-o sa se duca acasa singura?:-J mda!
Ontopic:Calmeazate si discuta cu iubita ta (posibil ex-a) si daca chiar asa a fost (posibil ca ala sa fi facut o gluma nu?) dai papuci si etc si numa avea nici o treaba cu ei l-ai batut bine dar nul omora i-ai dat destul avertizmentu asta daca il omori mananci puscarie pentru ce? Pentru o panarama betivana care te inseala? NU MERITA! Cum a mai spus cineva baietii ar trebuie sa bea ca sunt baieti dar fetele frate cat poate sa bea?! E betiva rau inseamna panarama:-J repet nu merita sa intri la puscarie pentru o betiva acu nu zic sa nu bea deloc ca e fata, dar nici in halu alalaughingAnyway vezi sa nu-l omori foloseste diplomatia oricum l-ai batut odata ii ajunge daca vrea revansa atunci rupel din noubig grin

| pink10 a răspuns:

Prietena ta e o panaramawinking Tu ca tu, esti baiat, mai merge sa te imbeti, dar ea ca fata, e josnicawinking

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Si la 12 ani vrei sa omori?

| SpecialGirl a răspuns:

Aici nu e vina ta.E vina iubitei tale pentru ca a acceptat sa mearga acasa cu acel baiat.Merita sa ajungi unde nu trebuie din cauza ei? Ar fi mai bine sa vorbesti cu ea si sa lamuriti situatia.

| UnuAltu a răspuns:

Ma da i-ai zis iubitei aluia batut ca aseara fae s*x cu panarame asa trebuia si duba il bateai daca comenta dar ii bun si cum ai procedatwinking

| albertcraiova a răspuns:

Hm eu creca nu e adev.mai fu unu tot cu numele mihai de zisa cam aceeasi poveste dar ca un pic mai inversa si tot asa cu bataie.
daca totusi e adevarat ce zici las-o ca e o panarama

| danezu87 a răspuns:

Coane ai o imaginatie bogata rau laughing) hai ciao

| redrouje a răspuns:

Mai calmeaza.te
poate aia doar au glumit
vorbeste cu prietena ta si spune-i ca nu este normal ce face ea...
eu fiind fata stiu ce as astepta de la prietenul meu desi nu prea beau thinking

| mAkE_2626 a răspuns:

In primul rand uite ce-as face eu :Sunt baiat da? Poate tu ai plecat, aveai o treaba, nu te gandeai ca femeia ta e o panaramawinking.****-i aleia 3 palme si fa-o curva, cum e.Lu ala dai dintii jos si muta-i maxilu.

| MihayxD explică:

Elianna... am dus-o pana in fata blocului. ce vroiai sa fac. sa intru peste ea in casa.happy?

| MihayxD explică:

L-am Batut Pala de geabahappy prietenul meu a vrut sa faca o gluma... ce copil idiot.

| speeder a răspuns:

Lasand-o sa se imbete, ai aratat de fapt cat de mult tii la ea. Mai mult, fiind beata, trebuia sa te ingrijoreze si s-o duci TU acasa si sa ai grija de ea, iar situatia de fata nu s-ar fi intamplat. Din treaba asta, amandoi sunteti vinovati: ea pentru ca s-a imbatat si tu pentru ca ai lasat-o sa faca acest lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Uite care e chestia,eu sincer nu cred ca au facut-o, dar daca au facut-o, inseamna ca nu merita nervii tai.Ma rog,acum nu stiu situatia dintre voi,de cat timp sunteti impreuna, etc.Dar daca iubita lui('''prietenului tau''), este cam...usor de convinswinking(stii u la ce ma refer)plateste-i cu aceeasi moneda.Insa,sincer,eu cred ca ar fi trebuie ca u sa iti conduci iubita acasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia numeşti tu prietena ta, cât de jalnic...

| jupanelul21 a răspuns:

Cam visezi baietzas.lasa-ne cu minciunile tale.te rog