| Emi_Litman_1973 a întrebat:

Am intrat pe Teens chat si acolo am dat camera si mi-ar aratat...ei bine tot si m-am si masturbat.....cu camera deschusa.Nu cred ca mi-au vazut fata dar dupa corp ma pot identifica? Sa mai intru acolo sau nu?
Va rog raspundeti-mi

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Doar daca ai niste semne particulare. Vreo alunita mai ciudata ori vreun semn mai anume. ceva!

| Aasdfghj a răspuns:

Tu chiar vorbesti serios? Sa-mi spuna cineva ca e o glumarolling on the floor)))))))))))) Da, intra. poate te vede cineva cunoscut(te recunoaste dupa vreun semn) si o sa fii vedeta :X

| Blamely a răspuns:

Lol, poate te vor recunoaşte după tehnica de a îţi da laba.
Nu, nu au cum să te recunoască dacă nu ţi-au văzut faţa.

| Rax a răspuns:

La regulament la punctu 7 scrie ''You will not post obscene or vulgar messages in text or on webcam (including nudity)'' laughing

| Emi_Litman_1973 explică (pentru Rax):

Crezi ca respecta cineva reulile alea?

| Rax a răspuns (pentru Emi_Litman_1973):

Atunci intru si euwinking

| Emi_Litman_1973 explică (pentru Rax):

Intra nu e problema