| anonim_4396 a întrebat:

Am întrebat o fata cu care am ieșit de doua ori dacă mai e virgina și îmi spune ca "e treaba mea" și m-a pus pe gânduri asta. Înseamnă că nu mai e și ca s-a spart cu altul înainte de mine?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu mai este.

| RAY a răspuns:

Adica tu stai cu ea doar pentru sex, tu esti virgin de ai pretentia asta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a raspuns in cel mai adecvat mod posibil. Doar din acest motiv nu este cazul sa tragi concluzii... pripite. Si la o adica, o asemenea situatie te-ar deranja in asa masura incat sa renunti la ea? thinking

| xRaffy a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu ma deranjează dar pe parcurs o sa discutam și despre astea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, pur și simplu nu este treaba ta să intri în intimitatea ei. Așa întrebare un om politicos nu o pune.

| Drimmero a răspuns:

Ar trebui sa-i multumesti ca nu mai e virgina, sunt mai usurate lucrurile, e randul tau, demonstreaza-i ce poti.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt sigur ca ai vrea sa faci sex cu ea, dar tot atat de sigur ca nu te vei casatori cu ea? Si atunci? In ce epoca traiesti? In evul mediu? Tu ai vrea sa faci sex cu ea si cu altele, dar toate sa fie virgine. O sa-mi spui ca nu-i asa. Asta ai demonstrat prin intrebarea pusa. Si modul cum te-ai exprimat - s-a spart cu altul- denota gandirea ta primitiva pentru timpurile noastre. In prezent virginitatea unei fete conteaza cat un pahar de apa cand esti flamand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bă pai tu nici nu știi cum sa o intrebi mai frate..sincer cum sa o intrebi asa? Lucrurile astea se discuta pe parcurs. O poți intreba cum se comporta ea intr o relație, de când e singura. Și cu timpul poate îți va mai povesti ea. Doamne fereste, disperați mai sunteți unii. și vezi ca nu poți sa dai numai de virgine toată viața. Iar o virgina nu îți asigura loialitatea și fericirea. Sunt fete virgine care sunt perverse și fete care și au început viața intimă și își văd de trebuie lor. Alege ți o fata la locul ei, finuta și nu mai pune accept pe asta ca nu mai ești pe vremea bunicilor noștri.

| Naxite a răspuns:

Da sau poate ii e rușine

| Anonimull21 a răspuns:

Tot ce e posibil, dar poate i este rușine să îți răspundă chiar în a 2 zi bă frate :d ai puțină răbdare si mergi înainte, funda te rog!