| anonim_4396 a întrebat:

Am la serviciu o colega pe care nu o sufăr, ea tot se baga in seama cu mine, este mai mică, dar i-am zis și ei că nu o sufăr. Totuși astăzi am văzut că are un fund gigantic și parcă ură asta s-a mai domolit. Ce spune asta despre mine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu putem spune decat, ca esti obsedat de fundul fetelor.
Nimic inteligent in alegerea facuta, doar o obsesie sexuala, facuta de organul din pantaloni.

| Andreeush a răspuns:

Că începe să îți placă de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că vrei să-ți bagi p. in tot ce arata bine, indiferent daca nu te atrage nimic la ea. oricum nu ești diferit de cam toți tipii, că recunosc sau nu. Dar e low minded daca faci așa ceva, nu e singura care are fund gigantic mai există enspe mii de tipe care au și fund gigantic și sunt și atrăgătoare, nu ar trebui sa faci sex cu ea daca nu vezi chiar nimic la ea(sau poate te atrage și nu recosti), ai și tu standarde. Frate. Plus că e pericol și s-o lași gravida, daca ești prost. Ce faci, atunci.

| alexandru0sorin a răspuns:

Sal man spune ca esti neserios atat prin prisma raspunsurilor/intrebarilor puerile pe care le pui cat si prin faptul ca iti tot schimbi numele nu vreau sa par agresiv mie imi vine greu sa cred ca esti sincer in momentul de fata.

oricum ce sa poata spune?, omul nu este definit de reactiile care le are ci de felul in care le proceseaza. toata viata o sa intalnesti persoane care sunt atragsatoare dintr-o privinta dar neartagatoare din altele si va trebui sa inveti sa impaci aceste aspecte diferite ale persoane. cum o faci e decizia ta si spune doar ce preferi tu si atat.

poate nu este momentul sa fac asta dar chiar treas ruga sa fi mai serios. actiulile tale iti cladesc o reputatie...