| ianaslexfgg a întrebat:

Am lângă mine o prietena. Cineva i-a trimis un mesaj cum ca daca e ea actrita pe ph. Si ea nu stie ce sa ii răspundă. Fata asta e tare cuminte, nu face asa ceva. Aveți un raspuns mai wow? Apropo el nici nu a scris bine, a scris,, actricele "

12 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Fara raspunsuri, chiar si wow, ca e pierdere de vreme.
Spune-i sa nu comunice cu necunoscuti si sa le dea block.
E plin netul de pedofili si perversi.
Mai multa atentie la expunerea pe social media.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu răspundă, că mesajul vine direct de la Satana. Se vede din felul în care a greșit el actricele.

| mihai69 a răspuns:

Să iasă definitiv din aplicația aia. Pierdere de timp.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar putea... sa nu ii raspunda?

| ianaslexfgg explică (pentru DoarBogdan):

Nu ii raspunde

| DoarBogdan a răspuns (pentru ianaslexfgg):

Perfect! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Sa-si bata putin joc de el si sa-i spuna ca da, si daca vrea sa se intalneasca cu el si sa o faca cu el, dar ea de fapt sa nu se duca si apoi sa il blocheze si sa stearga aplicatia dupa.

Răspuns utilizator avertizat
| Den1sa a răspuns:

Ceva de genu:
""da tu esti? ca am putea face o colaborarewinking"
si dupa aia ii da block