| Simplyy a întrebat:

Am mai avut o relatie cu acest baiat, acum ceva timp, si acum nu stiu daca ma mai place, suntem foarte apropiati, vorbim nonstop, il plac foarte mult! La fiecare mesaj pe care mi-l da, imi pune pupic, si imi vorbeste foarte frumos, ma face sa zambesc, e un adorabil... Dar ultima oara cand am fost impreuna s-a terminat urat. Si acum mi-e frica sa nu se intample la fel ca ultima oara. Oricum, fata de ultima oara s-a mai maturizat, imi vorbeste altfel. Ce parere aveti? Simte ceva pentru mine? Ma place? Sau imi trag sperante false? sad "Fundaa"

Răspuns Câştigător
| ShadowPanda a răspuns:

Poi din moment ce vorbeste mai frumos cu tine si cum zici tu iti pune si "pupic" la sfarsitul conversatiei voastre atunci inseamna ca te place si prin asta cred ca vrea sa arate ca s-a schimbat. De ce sa nu incerci in fond daca chiar tu ai zis ca prima data s-a terminat urat atunci poate baiatul mai vrea o sansa daca el ti-a gresit happy Bafta si griji de tine.Si sper sa aveti o relatie lunga.

7 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Chiar am observat foarte multa lume pe TPU spune : imi place de un baiat el imi zimbeste, se uita des la mine, ma face sa ma simt bine ce parere aveti ma place? laughing Incep sa am inpresia ca voi fetelor doriti doar o incurajare de genu : da draga te place suna-l happy Da te place, pentru ca face ceea ce e specific celor ce au flutursi happy HAve a Nice day

| neutrino a răspuns:

Sperante false! Baiatul doreste sa te pacaleasca din nou.

| Simplyy explică (pentru neutrino):

De ce ar face asta?

| neutrino a răspuns (pentru Simplyy):

Momentan nu mai are femeie langa el.

| Simplyy explică (pentru neutrino):

Multe fete frumoase umbla dupa el, dar din toate acestea m-a ales pe mine.

| Lindaaa a răspuns:

Daca vrei sa afli ar trebui sal intrebi direct sau sa pui pe cineva sa-l intrebe.Dar daca ai avut o relatie si s-a terminat urit poate el doreste doar sa ramina intre voi o prietenie frumoasa daca iti pune pupici nu inseamna nimic! nu0ti fa asa mare iluzii! problema cea mai mare a fetelor este faptul ca suntem naive nu te lasa dusa! ramii cu picoarele pe pamint! bafta! FUNDA?

| ShadowPanda a răspuns:

Bai fratilor nu mai ganditi negativ ca poate s-a schimbat baiatul si o vrea inapoi happy