| Redul a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor... Azi ies afara cu o prietena si vreau sa devenim mai mult decat prieteni (intelegeti voi.) si nu stiu cum sa ii spun. Adica am nevoie de niste sfaturi/replici Urgent! Dauu funda orice vreti voi doar ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| secret093 a răspuns:

Cand te intalnesti cu ea spune-i ca iti e draga si ca ai vrea sa fiti impreuna si poare va fi o relatie frumoasa. In caz ca va accepta sarut-o, iar in caz contrar incearca sa o intelegi si fa in asa fel incat sa nu se simta vinovata.

7 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Plimbati-va pe undeva numai voi doi fa-o sa se simta bine alaturi de tine incearca sa si glumesti ca sa nu se plictiseasca fata apoi incearca sa fii un pic romantic lasa tot universul sa se invarta doar in jurul vostru si nu lasa nimic sa iti distraga atentia de la ea. si ca un ultim sfat pentru a nu ii transmite un sentiment neplacut ascunde-ti orice fel de probleme(in caz ca ai ceva probeleme) atunci cand esti cu ea pur si simplu uita de tot si lasa totul sa vina de la sine. bafta cu gagica. ceau

| h3r a răspuns:

Bla bla bla când o duci acasă o oprești bla bla bla și îi spui ce vrei de la/cu ea.
Curaj!

| stark47 a răspuns:

Iti spun ce as face eu.as fi sincer.nu merge de fiecare data, insa daca o relatie incepe cu tine spunand adevarul si nu o vrajeala dupa google, va fi mai bine.

| cllaudDia a răspuns:

Spune-i ce simti, iar apoi sarut-o.

| xD3yUx a răspuns:

Cand esti intr-un loc mai retras iti dai pantaloni jos si ii arati p#/@. Daca ei ii place atunci sunteti iubiti, daca tipa si se sperie atunci nu vrea sa fie iubita ta. big grin Astept Funda!

| Rallu_Raluca_1995 a răspuns:

Pai tu vrei asa din prima zi?

| fusion29 a răspuns:

Plimbati-va pe undeva fa-o sa rada fa-o sa se simta bine in preajma ta apoi incearca sa va apropiati si sarutul o sa vina de la sine iti zic eu sau du-te cu ea undeva invit-o in oras si iti spun eu daca esti glumet o cuceresti din prima! bafta