| SADBOI1111 a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat bun si nu de jigniri... Vreau si eu o prietena dar nu gasesc, înainte parca mai mergea treaba dar acum nu ma mai baga in seama nici una. Am câteva kg in plus dar nu se vede foarte mult deoarece am 1.77. Deci ce sfat imi puteti da sa gasesc si eu o prietena?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa cauti pe net sfaturi vizavi de atitudinea fata de fete si sa incerci sa pui in practica. Trebuie sa fii increzator in tine, amuzant, placut, natural, curajos.

| RAY a răspuns:

AnaMaria50 cum sa fie mic de statura la 1, 77?

Înălţimea medie a românilor este de 174, 7 cm, plasându-ne, ne place sau nu, pe locul 29, mai clar, pe penultimul loc din clasamentul european. Sub noi, în clasament, ca medie a înălţimii, se situează Turcia şi Portugalia. Între noi şi cei mai înalţi europeni diferenţa este de aproape 8 cm.

https://www.cotidianul.ro/romanii-cei-mai-scunzi-din-europa/

cand afirmi ceva macar fi sigura de ceea ce scrii, si nu e prima oara, pur simplu iti bati joc de useri TPU

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti cosntinet ca ai cateva kile in plus, poate este bine sa le dai jos, pentruy ca la 1.77 esti un barbat micut de statura si fiind plinut, arati nu tocmai bine.

| JamesWatson a răspuns:

Bună. Ai putea să începi să ti o dieta, să mergi la sala. Nu e o jignire sau ceva, doar ca fetele in general vor băieți cu mușchi.

| Plato a răspuns (pentru JamesWatson):

"Cand esti vai de capul tau, n-ai voie sa dai sfaturi."
Te rog, daca ai 12 ani, pune doar intrebari si incearca sa raspunzi mai putin.

| Alegeo a răspuns:

Sunt site uri de socializare pentru a gasi fete/baieti.
E imposibil sa nu gasesti una acolo.

| gintamauniverse a răspuns:

Cati ani ai? incearca sa gasesti o fata draguta si simpla care sa fie si de treaba, asa poate o sa poti cucerii