| No a întrebat:

Am maree nevoie de ajutor! puppy dog eyes Am o prietena buna ( BFF din a 5-a ) care are ca iubit pe baiatul pe care-l plac eu. Acel baiat nu ma place ci o place pe prietena mea. Si sunt cam geloasa whistling Cum pot scapa de starea asta? Mai ales ca i-am vazut si cum se saruta in fata mea. straight face A, si inca ceva : Am 14 ani si nu am iubit si vad multe fete care au si ma simt cam prost din cauza asta.sad As vrea si eu macar o data sa ma imbratiseze cineva de sex masculin cand sunt trista laughing ( cum ar fi azi, a fost o zi oribila la school ).
P. S. fara raspunsuri aiurea, plzz happy

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Păi dacă tu îl plăceai şi în a 6-a el s-a dat la tine, e vina ta că nu l-ai abordat, deşi eşti cam mică. Ce aşteptai? Să pice totul din cer or what?
Iar acum, nu ai ce face. Asta e, va trebui să te obişnuieşti. Ocupă-ţi timpul cu altceva, fă ceva care să te distragă, orice. Îţi va fi mai bine. Sau, nu ieşi cu ei când sunt amândoi. Ieşi numai cu tipa când e fără el, că doar nu or fi lipiţi.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Intr-adevar ai nevoie de ajutor.Esti teribil de imatura si neserioasa, cu regret ti-o spun.

| duchamp a răspuns:

Ai vorbit cu prietena ta, si stie ca tia ti-a placut de baiatul respectiv inainte ca el sa fie cu ea?

| Barbiiiiie a răspuns:

Este timp si pentru dragoste ai 14 anitongue poti oricand sa-ti gasesti pe cineva ai toata viata inainte si prietenei tale spune-i ca te deranjeaza acest lucru si va intelege:*noroc

| MenCool a răspuns:

Pai pentru gelozie nu am remedii, dar poti incerca si u pe la scoala te dai la alti baieti pe acolo si incerci sa nu te mai gandesti la iubitul ptrietenei tale

| No explică:

@MenCool.nu pot sa ma dau pe langa baieti. sunt cam timida xD

| No explică:

Ai vazut tu oameni maturi si serosi la 14 ani? Eu una nu. Toti din clasa mea sunt neseriosi si imaturi, inclusiv eu laughing Si @greece12.nu o spune cu regret : AI DREPTATE! Xd

| No explică:

Da, jolyn, BFF a mea stia din a 5-a ca il plac pe acel baiat ( atat de mult il placeam, incat ma dadeam pe langa el la varsta aceea ).Dar la sfarsitul unei ore de sport, l-am vazut pe baiat cum o saruta pe ea. straight face A trecut timpul ...In a 6-a s-a dat la randul sau, baiatul pe langa mine. xD Dar din a 7-a e impreuna cu prietena mea.THE END si ii cam geloasa si vrea sa scap de acest sentiment cand ii vad impreuna