| Bozgi200 a întrebat:

Am nevoie de ajutor....Pentru prima dată în 17 ani nu am mai simțit niste sentimente așa de puternice pentru o fată, am mai avut relații dar sentimentele pe care le simt vis-a-vis de ea mă omoară... Cea mai mare problema e că eu nu vreau o relație mai ales că acum sunt in clasa a 12-a și am BAC-ul sad Ce ar trebui sa fac? Incerc sa nu mă mai gândesc la ea dar îmi apare de nicăieri iar inima o ia aiurea. Fără miștocăreală, eu chiar mă simt nasol.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Probabil că ăsta e momentul tău care nu trebuie ratat. Problema mare este dacă si ea are aceleasi sentimente pentru tine. Dacă nu v-ati declarat reciproc sentimentele, mai bine invată pentru bac.

| Bozgi200 explică (pentru darrio2007):

Astăzi i-am comunicat ceea ce simt, mai greu dar am reușit...a spus că o să vorbim.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bozgi200):

Bravo!

11 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

De ce sa nu faci relatie? Ce legatura are cu bacul? Da curs sentimentelor! Relatia este relatie, cartea e carte. Stiu ca nu e misto si ce simti. Ea simte acelasi lucru pentru tine? Daca nu simte, e o mare problema si nici nu are sens sa faci, daca simte, fa-o mai repede. Ca daca suferi asa, din contra, poate a te afecta si pe invatat. E cam exact ce ti-a zis si darrio dar eu am detaliat mai mult ca sa intelegi mai bine treaba. Fa asta si simte-te bine, vei avea mai mult chef de invatat fiind cu tonusul bun.

| alina2k18 a răspuns:

Ramai tot la lăbică laughing
Poate fata nici nu te place sau nu stie de existenta ta si tu deja nu vrei o relatie laughing
LOL

| Bozgi200 explică (pentru alina2k18):

Am bac-ul, am alte pe cap... Vreau doar sa scap de sentimentul iubirii. Nu am timp de așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu iei la misto, iei la misto zeci de generatii de barbati din spatele tau.
Ai nevoie de mai multa MASCULINITATE, dupã cum as cataloga intrebarea e exact cum ar pune-o o fatã, nici nu pot sa-mi dau seama cu exactitate ce sex ai dupã cum te exprimi.
Crezi ca bunicii/strabunicii tai se plangeau in halul asta pe un site ca asta ca le apare in minte o fatã? Tineti pentru tine chestiile astea, nu-mi vine sa cred ar trebui sa-ti fie rusine de tine sa publici asemenea chestii.

| Bozgi200 explică (pentru anonim_4396):

După ce dau bac-ul o sa tot am timp de iubire dar acum chiar nu am chef

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata cel mai probabil nici nu te cunoaște, iar tu nici nu vrei o relație...

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Cu bac sau fara bac semintele tot acelasi gust are

Răspuns utilizator avertizat