| 123456789010 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Sa incep cu inceputul. Bff-ul meu e un băiat care e cu un an mai mare decât mine. Ne cunoaștem de când eram bebeluși. In fine. Ideea e că mie a inceput sa îmi placă de el și acum câteva zile, a mărturisit că și lui îi place de mine. Am aflat acum 2 zile ca el nu mai e virgin de 1 an și ceva. Noi ne spuneam totul. Până și cele mai penibile chestii. Oare de ce nu mi-a spus? I-a fost jena? Acum m-a întrebat dacă vreau să fim împreună, insa nu prea știu ce să îi răspund. Nu prea cred că sunt destul de mare pentru o relație(am 14 ani și el 15) și mi se pare că el s-a cam grăbit cu... Mda. Cred că m-aș simți ciudat să știu că el a facut-o cu alta fata...Ce sa fac?(fara bătaie de joc, va rog)

Răspuns Câştigător
| LawlietL886 a răspuns:

Ops! Am crezut că ești băiat. La 14 ani nu ești prea micuț(ă) pentru o relație. El dacă nu mai e virgin aia e. Dacă se grăbește e altceva. În ziua de azi fetele și băieții de 15 ani au avut cel puțin 2 relații. Generația asta e puțin mai nebună. Dacă te place și tu îl placi la decizia ta o să fiți împreună. Baftă. Scuze de confuzia cu băiatul.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca a facut sex cu alta fara ca tu sa stii, inseamna ca nu te-a iubit si nu te iubeste cu adevarat.

| LawlietL886 a răspuns:

Am o întrebare. Ești băiat sau fată?

| 123456789010 explică (pentru LawlietL886):

Fata

| 123456789010 explică (pentru LawlietL886):

Mersi. Și nu îi bai. De mai întâmplă și confuzii

| LawlietL886 a răspuns (pentru 123456789010):

Ops! Am crezut că ești băiat. La 14 ani nu ești prea micuț(ă) pentru o relație. El dacă nu mai e virgin aia e. Dacă se grăbește e altceva. În ziua de azi fetele și băieții de 15 ani au avut cel puțin 2 relații. Generația asta e puțin mai nebună. Dacă te place și tu îl placi la decizia ta o să fiți împreună. Baftă. Scuze de confuzia cu băiatul.

| OlgutzaCojocari a răspuns:

Eu cred ca a avut el poate niste mici motive ca sa nu-ti spuna sau poate nu dorea sa te deranjeze... ceva de genu. Cred ca nu esti mica pentru relatii esti la o varsta normala asa ca te sfatui sa-i spuiDA desigur daca si tu te simti pregatita... Defap daca va cunoasteti de mici ve-to avea despre ce sa vorbiti o sa va fie bibe cu el doar imagineazati o frumoasa poveste de dragoste.Pai mai vezi ai tu
Ăsta a fost sfatul meu
Succes in continuare, fericire si bafta