| MysteriousOfficial a întrebat:

Am nevoie de niste pareri sad. Daca iubitului vostru, cu care ati stat 7 luni si de care v-ati despartit de vreo 5 zile, i-ati gasi o conversatie cu una pe mess de de genu cum ca ar fi intrebat-o daca vrea sa se marite cu el, ca daca se inteleg de ce sa nu faca pasul asta si chestii de genu, ca daca ar avea o relatie cu ea la asta s-ar gandi, cum ati reactiona? sad Adica vi se pare ca acesta a tinut sau nu la voi? Avand in vedere ca v-ati despartit mai mult pentru a tu ai zis, si el parea foarte suparat, dand vina pe voi ca ati avut pe altcineva, ca faceti intentionat si ca d-aia vreti sa va despartiti de el. Dar voi il iubiti foarte mult, numai ca intr-o criza de nervi vi se luase sa va tot zica ce aveti, sa va schimbati, ca o faceti intentionat ca sa va despartiti. Ma rog, ar trebui sa vorbesc cu el? Poate ca asa face cu toate fetele, sau poate din cauza nervilor. Daca era, ma cauta. Dar l-am enervat destul de tare si nu stiu din ce cauza crede ca mi-am batut joc de el. Si nu a fost asa, asta ma doare cel mai multsad cand ne-am desparit mi-a spus si ceva de genu "roata se intoarce". Si iar m-a durut vorba asta. Nu stiu ce sa fac, mi-e ca daca ma duc la el, sau sa vorbesc cu el, o sa se bucure pentru ca ma rog de el, cum ar veni. Pls, niste sfaturi, sunt terminata sad multumescsad

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Cainele si barbatu se intorc mereu acasa daca nu gasesc mancare alt undeva
Lasa-l sa faca ce il taie capu daca te iubeste se intoarce si daca a intels ceva gresit du-te tu si spune-i si fi indiferenta fata de el ca el sa incerce sa se apropie de tine ca tu sa te milogesti de el, asa sunt toti cand vad ca o fata se roaga de ei, stramba din nas fac figuri dar cand se satura fetele de ei vin ei in 4 labe.
Mi se pare deplasata conversatia gasita de tine, poate era o simpla gluma sau poate el avea o relatie cu respectiva de mai mult timp

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Acea fata-femeie cu care a discuat,putea sa fie oricine:o colega,o ruda, o cunostinta.etc. Ai avut o reactie total aiurea,gelozia te-a orbit, dar asta nu este o scuza. Faptul ca nu ai avut incredere in el, e grav. L-ai ranit profund. Iti ceri scuze. Tu ai gresit.

| IloveME a răspuns:

Da-i pace! nu-l mai baga in seama daca mai vrea sa vb cu u vine el singur! j faza ca a cerut-o p aia in casatorie,casatoria nu tine numai d intelegere, daca iubirea nu exista...
nu-i mai sp nimic, lasa sa creada c vrea! la o adica u ai constiintza imbacata!
cu roata s intoarce poate voia sa sp ca te vei intoarce u la el si atunci el va fi ala care te va refuza.asta si asteapta, de aia vrea sa te faca sa t simti u aia vinovata.cum ti-am mai sp daca vrea ceva cu tine, vine el singur!
succes!

| BlueHusky a răspuns:

Tu ce crezi ?

| Betty18 a răspuns:

Eu zic ca multi baietii mai vrajesc asa virtual cu fetele pe mess. poate ca a zis-o in spirit de gluma. incearca sa vorbesti cu el si sa-ti ceri iertare daca l-ai jignit cu ceva, iar daca te ignora mergi inainte si incerci sa-l uiti!

| GuessWho a răspuns:

Ai fost o saptamana impreuna cu el, pai ce pretentii mai ai?straight face
Asta o poti numi tu relatie?!raised eyebrows

| MysteriousOfficial explică:

Scuze... 7 luni, am stat (m`am grabit)

| adi123_2132 a răspuns:

In locul tau treceam la altul esti tanara tineretea la dispozitiewinking7 luni nu-i asa mult...

| dana24 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa il lasi pe el sa vina la tine...sa fii cat de indiferenta se poatewinking o sa vezi ca o sa il ranesti cu indiferenta ta si o sa se roage de tine sa va impacatiwinking.(parerea meabig grin)