| IceQueen13 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi big grin
In primul rand, e vorba de un tip...pur si simplu nu-l inteleg.
Ne intelegeam bine, vorbeam totul era ok intre noi. Apoi a fost ziua mea si l-am chemat si pe el. Am dansat destul de mult si am povestit multe chestii. Apoi, n-a mai venit la scoala cateva zile, iar cand a venit era foarte schimbat. A evitat orice contact vizual cu mine, dar se uita pe sub ascuns la mine(am observat eu si o prietena), din tipul f agitat a devenit foarte visator. Mentionez ca am aflat ca acum 1 an si ceva i-a placut de mine...
Problema este ca acum mie imi place de el laughing Eu stiu ca e un baiat f timid...dar nu-i stiu ce sa fac, nu prea imi convine sa iau eu initiativa. Ce ziceti? Arata o urma de interes pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Bagă-te cu el în seama nu se știe poate face el pasul!

5 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

O avea, dar daca zici ca e timid. poate ca asta e problema, sau a avut cateva probleme in zilele cand nu a venit. vbeste u cu el, bafta

| Delicacy a răspuns:

Presupun că da, dar în acelaşi timp cred că a avut şi o viroză pulmonară, având în vedere că nu dat pe la şcoală câteva zilethinking

| ThisGirlHere a răspuns:

Heii. In cazul asta e clar ca te place. Din pacate pentru tine, va trebui sa te iei tu initiativa si sa-i spui. Chiar daca el e timid, tu va trebui sa te duci cu tupeu si sa-i spui in fata ce simti. Succeswinking.

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Uita-te si tu la el si s-ar putea sa te placa

| Rockafellas a răspuns:

Buna! Da te place cu siguranta dar daca este timid, din pacate trebuie sa iei tu initiativa si nu fi prea directa cu el incearca sa il bagi usor in seama sa desfasurati niste activitati scolare sau extra impreuna pana cand ii vei putea spune ce simti. Bafta!