| RAY a întrebat:

Am nevoie de o părere despre pozele mele fetelor

34 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Esti bun rau frate tine-o tot asa

| Drimmero a răspuns:

Iti sta foarte ciudat fara mustata si barba, in rest freza e ok, te-a schimbat radical, mai schiteaza si tu vreo emotie ceva.

| Drimmero a răspuns:

Gata, te insuram, gasim vreo mandra doritoare?

| Emma30555 a răspuns:

Pozele nu se fac de aproape, selfi urile sunt bune pentru puține persoane si mai mult pentru fete, eu vad o poza reusita facuta intr-un context, în întregime că să te puna in valoare si sa arate un pic din personalitatea ta.

| RAY explică (pentru Emma30555):

Dacă erai din Timișoara, îmi făceai tu o poza asa nu are cine emma

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Sau sa fi fost tu din Bucuresti. Dar sigur are cine să ți faca o poza sau mai multe.

| RAY explică (pentru Emma30555):

Ba da, dar nu am chef sa ocup timpul altora

| Goddessss a răspuns:

Zâmbește mai des

| Den1sa a răspuns:

1. Calitate a pozei foarte proasta
2. Background-ul oribil (inteleg ca e o masina acolo dar totusi )
3. Pare o poza facuta in graba
4. Absolut nici o emotie pe fata ta
5. Pari ca nu stii ce e cu viata ta
6.(Bonus) Cind aveai o poza cu tine dar fiind fata imi arata ca nu ai incredere si la fel calitatea pozei ft proasta
happy
Acum ce parere ai tu despre poza mea?

| RAY explică (pentru Den1sa):

Acum ce parere ai tu despre poza mea?

o fata senzuala, sexy, de care nu o sa am parte free

| Mosotti a răspuns (pentru Den1sa):

Poza e f clara, se vede figura f bine, background e ok, e o masina in spate. E de ajuns sa dai o parere daca omu arata bine sau nu. Daca una isi face poza asa, e de ajuns ca sa zic parerea daca imi place sau nu. Nu ma int background-ul, ca nu la ala trebuie sa dau parerea.

| Den1sa a răspuns (pentru Mosotti):

Nu am vrut sa jignesc spunind daca el e urat sau nu am vorbit strict despre poza in intregime

| Mosotti a răspuns (pentru Den1sa):

Stiu, pai tocmai, zic despre ce ai zis de ansamblu, nu conteaza fundalul, ca doar nu ti-a pus un fundal cu fantome, era un fundal de afara cu o masina si in spate o intrare undeva.
Tocmai aia e ca, ai vorbit de orice, afara de cum arata el, si zisesem ca figura se vede f clar si bine ca sa dea fetele o parere.

| RAY explică (pentru Den1sa):

Realismul nu este o jignire, și eu și mossoti știm ca nu ne plac fetele, dar am nevoie de una de profil ca asa trebuie

| RAY explică (pentru Mosotti):

Știu ca sunt urat, dar am nevoie de poza de profil, eu știu ca lor le e scârbă de mine, nu sunt visător, știi doar ca sunt realist, freza mi-a plăcut, tipul e super

| RAY explică (pentru Mosotti):

Tu ce freza ai?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Eu am normala si banala freza.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Indiferent de freza dacă ai moaca asimetrica

| CristianPetre2002 a răspuns:

Coi de ce intrebi asta trist esti ba ray

| RAY explică (pentru CristianPetre2002):

Nu vad rostul zambetului fara motiv

| Mosotti a răspuns (pentru CristianPetre2002):

De ce nu ar intreba asta? E o intrebare f okey sa afli parerea a mai multor persoane de sex opus despre tine cum arati, de ce trist?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Exact, si multe fete au poze fara zambet, si multi baieti.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Care e mai ok draule

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

In prima poza pari dezamagit, in rest ar fi okey.

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru Mosotti):

Ca asta a facut grupul de discord frustari adanci si sa vezi ce filme isi dadea omul meu zici ca nu mai exista femei pe planeta

| RAY explică (pentru CristianPetre2002):

Barfa nu este un lucru matur si arata ca esti babuta de la sat

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru RAY):

Dc ai sters grupul?

| RAY explică (pentru CristianPetre2002):

Nu s-a sters nimic

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru RAY):

Pai nu l mai gasesc

| Mosotti a răspuns (pentru CristianPetre2002):

Pai n-a facut rau deloc ca a facut grupul ala.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Plus ca oameni nu au încredere în mine, ma considera un copil, Mann noi măcar ne recunoaștem rahaturile, majoritatea le vad doar a altora

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Si intr-un copil se poate avea incredere, caracterul daca e bun, nu conteaza varsta.