| Andreiu68 a întrebat:

Am nevoie de raspuns sincer si sa raspunda cei ce stiu. Eu sunt din Bacau, am 19 ani, iar ieri am mers cu 3 baieti la Bucuresti findca era ziua unui prieten si i-am facut o surpriza.Pe la vr-o 2:30 noaptea am decis noi si sarbatiritul sa mergem prin Bucuresti sa ne arate locurile.( si el sta de putin timp in Bucuresti, 8 luni),am mers pe Centru Vechi,ne-am plimbat,iar sarbatoritul intra intr-un bar sau club ( nu stiu nici eu ce era, era pe colt vis a vis de strada principala) am intrat si eu dupa el, iar cei 3 au ramas afara si acolo am vazut fete,, interesante,, dansand cu paharul de alcool pe scaune(nu erau animatoare) si mai incolo erau 4 fete cu paharele de tarie in mana si bineinteles ca erau ametite si se luau in brate,se atingeau provocator,iar eu vazans asta am vrut sa ma bag in seama cu ele, sincer ca sa le f%%.(nu pe masa acolo,treptat laughing ), dar sarbatoritul a plecat din bar asa pe neveu si nu l-am vazut si am zis ca m-a pierdut acoli, eu nestiind bucurestiul deloc.Am plecat din bar fara ca sa mai caut anturaj cu fetele,intr-un sfarsit am gasit grupul meu de prieteni. Faza este ca eu sunt si mai timid, adica timid rau la cel mai grav grad, si noi peste 2 saptamani venim iar in Bucuresti ca sa stam prin cluburi cu fete,una alfa stiti voi. Acuma vreau sa stiu cum sa ma bag in seama cu ele,am inteles ca mai mult ele se baga pe tine, ele fac pasul la discuta, si vreau sa stiu si eu cluburi/baruri mai asa prin Bucuresti ( ceba gen Silver parca, asa se chema ) Dau funda. Apreciez cine stie bine si ca este din Bucuresti

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu habar nu ai sa scrii, ce fete vrei mă.

| Andreiu68 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sa imi sugi **** de sclavete, unde nu stiu sa scriu? Te afirmi aiurea sa iti dau sus

| Andreiu68 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Zi daca esti tare in **** si ne vedem prin Bucuresti ca vin iar acolo

| Violleta2022 a răspuns:

Dar in Bacau nu mai sunt fete, au disparut?
Ce faci tu daca pescuiesti un a din Bucuresti si vrea sa o duci acasa la tine in noaptea aia? unde o duci?
Vezi ca la asta nu te-ai gandit?

| Andreiu68 explică (pentru Violleta2022):

Bacaul este mic, si nu este viata asa ca la Bucuresti.La Bucuresti daca agat o fata ceva am prieteni cu 2 masina cu care vin cu ei incolo, si unul din prietenii asta are apartament in zona rezidentiala din Pipera, asa ca nu imi fac griji de locatie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreiu68):

Isuse, in Pipera? Cine merge pana acolo?