| Iamnimeni2912 a întrebat:

Am nevoie de un sfat!
Eu si iubitul meu ne-am despartit acum o luna, dar el a decis sa ma caute din nou, mi-a spus ca nu a fost bine ce a facut si ca a realizat ca a gresit. Am vorbit cu el timp de 2 zile si parea ca vrea sa fim din nou impreuna, asta m-a facut sa cred, spunea ca trebuie sa se revanseze fata de mine si ca asteapta sa vin in tara sa ne revedem. Dar dupa nu m-a mai cautat, am decis sa-i dau mesaj, raspundea sec, nu parea ca vrea sa vorbeasca cu mine. Nu stiu ce sa fac, eu chiar voiam sa ne impacam, dar el se pare ca e nehotarat. Sa nu il mai caut de loc sa vad daca revine? Sau cum credeti ca ar trebui sa procedez!?
Multumesc, si fara rautaciosi!:*

Răspuns Apreciat de Editori
| Clytia a răspuns:

Hei! Cred că mai bine ar fi să nu-l mai cauți. Chiar dacă și tu îți dorești să vă împăcați, faptul că e nehotărât nu ajută deloc. Dacă și-ar fi dorit cu adevărat, cred că v-ați fi împăcat totuși.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lasă-l naiba, l-o fi apucat vreo scânteie de dor că nu-și găsea pe cineva, acu o fi început să vorbească cu vreuna și de aia brusc nu mai e interesat de tine

| Andreeush a răspuns:

Nu îl mai căuta, dacă îți dă de înțeles că nu mai vrea să fie cu tine asta e, nu trebuie să îți pierzi timpul cu el.

| Crackman a răspuns:

Zic happy sa aaaaa da da, nu mai vb cu o relatie trecuta.

| Romanul86 a răspuns:

Te ține de rezervă. Lasă-l pe el să te abordeze.