| Jeanny a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Sunt la o petrecere. Cum sa chem un tip sa danseze cu mine pe o melodie? Daca se poate, vreau alta varianta decat intrebarea directa.

Răspuns Câştigător
| Clausd10 a răspuns:

Daca nu vrei sa il intrebi direct, atunci cand privirile vi se intalnesc, schiteaza un zambet. Sau... mai indraznet, fa-i cu ochiul, apoi intoarce privirea in alta parte. Succes

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Print-un semn discret dar care sa-i dea de inteles/sa-i sugereze ca ai dori sa fii in compania lui. happy

| Meryam a răspuns:

Pai converseaza putin cu el fai cu ochiul zambeste-i