| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat vă rog:deci eu şi cu prietenul meu nu am mai vorbit două săptămâni pentru că ne-am certat, apoi eu l-am căutat pentru că bănuisem că m-a lăsat însărcinată dar nu a fost aşa. Intre timp în acele două săptămâni el a făcut un accident de maşină, noi după ce am vorbit despre acea sarcină am vorbit între timp că mă vrea înapoi şi să fim ca înainte. Ideea e că de când l-am căutat am vorbit 3 zile şi după nu mi-a mai răspuns la mesaje şi si-a şters contul de whatsapp dar nu înţeleg de ce, ideea e că el a mai avut probleme cu maşina şi tot aşa nu am vorbit până nu le-a rezolvat dar totuşi de ce şi-a şters contul de whatsapp? Eu a 4 zi i-am dat mesaj de neaţa dar nu a răspuns şi gen in acea zi intrase pe whatsapp iar a 5 zi şi-a şters contul, ce înseamnă asta? Eu i-am zis că nu vreau nimic de la el dar el a zis că vrea să mă ştie bine şi să ne împăcăm pentru că mă vrea înapoi, atunci de ce a făcut asta, oare mă va căuta el? El tot timpul când îi dădeam mesaj răspundea.Sincer nu mai înţeleg de ce a zis că mă vrea înapoi şi să ne împăcăm iar după să-şi şteargă contul şi să nu răspundă la mesaje, cred totuşi că vrea să fie singur până îşi reszolvă maşina pentru că s-a mai întâmplat asta dar acum nu ştiu, oricum dacă nu mă mai voia îmi spunea.Ce părere aveţi?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E asa complicat sa pui mana pe telefon si sa suni? Numai cu mesaje functionati?

| Nshbsjwjihcwu a răspuns (pentru suntserios):

Îţi dai seama că dacă nu răspunde la mesaje nu v-a răspunde nici la telefon

| Osneros a răspuns (pentru suntserios):

Iti dai seama ca e. Daca va crede x despre ea? O doamne, nici nu ma pot gandi la asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai scris acelasi lucru de 100 de ori, fara sens, logica si semne de punctuatie.
Ideea care am prins-o eu: baiatul este afectat de masina lui, nu de relatia cu tine.
Da-i pace! Daca va avea chef de tine, dupa ce-si rezolva adevarata lui dragoste, masina, se va intoarce la tine, daca nu, cauta-ti altul!
Si-a sters contul de what'sapp dintr-un singur motiv: sa nu-l mai agasezi cautandu-l si sunandu-l non stop! Cel mai probabil te-a blocat, de aceea nu-l mai poti vedea si crezi ca si-a sters contul.

| Andreeush a răspuns:

Și de ce nu îl suni să vezi ce e cu el?

| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu cred că minte. Dacă te-ar fi vrut înapoi nu și-ar fi șters contul.

| Nshbsjwjihcwu a răspuns (pentru Rux04):

Acum mă gândeam că poate şi-a schimbat numărul de telefon dar na cine ştie