| alexandra_4260 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! cum pot face sa nu ma mai poata suna un numar de telefon? cand ma suna sa ii intre casuta chiar daca imi e pornit telefonul? va rog ii urgent!

Răspuns Câştigător
| fluturascolorat a răspuns:

Daca ai un telefon mai performant poti sa blochezi numarul, adica atunci cand te suna sa respinga automat apelu.cred ca obtiunea se afla in meniul telefonului. dar daca ai un telefon mai slab atunci incearca fie sa iti inchizi telefonul pentru o perioada de timp fie sa ii inchizi tu cand te suna, sau da ai putea sa iti pui casuta vocala iar atunci cand te suna sa ii inchizi si sa ii mai furi si cativa centi de pe credit/abonament.succes

3 răspunsuri:
| vivigirl a răspuns:

Nu ai pe telefon optinunea: Respingeri apel?batting eyelashes Daca da, foloseste-o happy.

| Alice3939 a răspuns:

Mai bine du-te la parteneri retelei de la tine din oras si te ajuta eiwinking

| Ana_1308 a răspuns:

Cred ca e mai bine sa iti inchizi telefonul