| paezi a întrebat:

Am o arsura la picior si tot imi iese basici ce pot sa fac sa nu mai apara sau macar e bine daca se intampla asa ps mam ars cu ulei incins si am fost la spital si mi-au pus bandaj si mau trimis acasa si e cam de 3 zile dara am mai dat bandajul jos si vreau sa vad daca e bine scuze categorie mersi multtt si funda

Răspuns Câştigător
| ChuckyDoll a răspuns:

Si eu m-am ars adica am scapat apa clocotit pe picior...tie ce ti-au
facut la spital?:d

| paezi explică (pentru ChuckyDoll):

-mau spalat cu ceva rosu care se facea ca sapuynu lichidsi apoi mau spalat cu rivanol si a pus pansament si mi-a zis sa cumpar un spray care se numeste katoxyn e un fel de pudra cu care te dai pe picior dar eu am fost arsa cu jumatate de l de ulei incins

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cumpărăți de la farmacie Baneocin Pudră și dă-ți îți va trece în 3 zile. Este special pentru arsuri.