| Anonima22042020 a întrebat:

Am o curiozitate. Cât de mult contează pentru bărbați sexul? Există situații in care s-au îndrăgostit bărbați de o femeie cu care au avut relații intime deși nu erau intr-o relație?

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sexul este inima unei relații

| ania a răspuns:

Dacă ai relații intime fără căsătorie nu ai binecuvântarea Creatorului nici peste relația nici peste nerelatia ta și pe urma te miri ca nu ies lucrururile bine și te întrebi cine e de vina.

| Violleta2022 a răspuns:

Conteaza destul de mult, DAR un brabat care te iubeste te respecta si-ti respecta fecioria pana esti tu pregatita sa ai sex cu el, sau pana la nunta, cand intrati in biserica puri amandoi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sexul e viața. Contează cât contează viața.

| anonim3247 a răspuns:

Normal că dacă faci sex cu o femeie începi să o iubești după ce ai făcut sex cu ea.

| Arakiss a răspuns (pentru anonim3247):

"În toate cazurile bărbatul ajunge să iubeacă femeia imediat după sex."
Pe cuvântul tău? Adică nu se întâmplă să facă sex cu una și să n-o iubească nici înainte nici după? laughing

| anonim3247 a răspuns (pentru Arakiss):

Citește ce am scris după răspunsul tău.

| Arakiss a răspuns (pentru anonim3247):

Sunt niște chestii reale în ce ai scris, dar nu le-ai exprimat tu foarte corect. Pentru că există și posibilitatea să faci sex cu una de câteva ori într-o anumită conjunctură, iar apoi... fiecare cu viața lui. Nici măcar să vă mai vedeți vreodată.
Mie mi s-a întâmplat asta de câteva ori. Ultima dată la un curs de specializare de 3 zile. Nici o iubire, nici o relație, nici măcar nu ne-am mai văzut de atunci.

| anonim3247 a răspuns (pentru Arakiss):

Aia e altceva când faci sex cu una și nu ai nici o treabă cu ea.

| anonim3247 a răspuns:

Iubirea bărbatului pentru femeie începe imediat când fac sex

| AdioTPU a răspuns:

Pentru unii contează numai și numai sexul, fara implicare afectivă, emoțională.

| GeorgeCazan a răspuns:

Mă gândesc că te referi la un barbat si o femeie care au fiecare pe cineva.
99% din cazuri bărbatul se îndrăgostește; dacă fata e și frumoasă și se mulează după preferințele lui, numai contează ca bărbatul are o prietenă sau soție acasă, e vrăjit total.

PS: ești cumva în situația asta?

| GambleR40792 a răspuns:

Extrem de mult, rare cazuri in care unu sta cu una si o foote de 5 ori pe luna gen, poate de 5 ori pe saptamana, mergem pe considerentul avem gaura nu mai dam la laba

| steamrogue77 a răspuns:

Cat de mult conteaza sa respiri? Cam atat de mult conteaza happy

| AngelicLing a răspuns:

Pentru mine "personal" nu a contat. am așteptat 7 luni sa facem dragoste nu sex e o diferența. dragostea e din iubire sexul din interes