| RAY a întrebat:

Am o curiozitate,sunt fete, baieti pe TPU care ar accepta o relatie virtuala?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Acceptam când aveam vreo 11-12 ani și nu știam ce înseamnă o relație, acu n-aș mai accepta, doar dacă am avea posibilitatea să ne vedem relativ des

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca sunt. Si se pare ca sunt destul de multi. Se pare ca uni doar in acest mod reusesc sa-si invinga retinerile si asa ajung sa-si si exteriorizeze sentimentele. big grin

| Mosotti a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai asta trebuie sa facem si in real, eu de ex nu am retineri nici in real, si pe net dar apoi si in real, merge si pe net dar parca mai bine dupa aia sa fie si in real daca tot ne intelegem pe net, in real continuam ce am facut, nimic in sens nu e rusine atat timp cat ambii consimt, trebuie sa ne debarasam de inhibitii.

Dar relatie virtuala inseamna cu web reciproc, sex asa, masturbari, chestii, fantezii, nu asa doar bla bla cu scris si atat. Si dupa aia...si in real daca e posibil, sau macar din cand in cand.

| Drimmero a răspuns:

Cu care ma combin si eu de anul?

Ce penibil suna 'relatie virtuala' e execrabil si jenibil.

| Sofer a răspuns:

Relati din astea am avut in trecut rolling on the floor da a fost frumos.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Depinde...daca ar fi sanse ca cei doi să se întâlnească în viața reală de ce nu? dintr-o relație virtuală sa se ajunga la ceva frumos, nu conteaza modalitatea de a cunoaște o persoană, important este sa o cunosti. Dar eu nu as prefera sa am o relatie virtuală, pentru ca cel mai probabil nu se va ajunge la nimic mai mult decat la mesaje, iar o relatie presupune mai mult, presupune mult timp petrecut cu acea persoana. Deși niciodată nu stii ce iti poate rezerva o relatie virtuala, poti chiar sa întâlnești o super persoana, pe cineva cu adevărat special

| AllexC a răspuns:

Daca ar fi numai virtuala, adica sa nu am sperante sa ma intalnesc cu acea persoana, nu. Este posibil ca unele persoane sa vrea acest lucru. Chiar daca este virtual, poate se simt bine doar sa auda vocea acelei persoane sau doar sa vorbeasca cu ea prin mesaje. Asta este parerea mea personala.