| djdjdj a întrebat:

Am o fantezie ciudata. Îmi place ca o fata sa îmi tina telefonul sau sa mi-l ia, întrebarea e cum as putea sa fac treaba asta, în ce locuri și cum?(scoala am terminat-o) Sper ca am pus bine categoria

11 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E posibil sa ai o preferinta pentru masochism si un usor case de tulburare dependenta de personalitate. Practic vrei sa-i dai fetei controlul asupra ta si intuiesc ca sau iti e rusine sa zici acum sau o sa evolueze in timp.

Daca vrei sa-ti gasesti una incearca pe siteurile de kinkuri, acolo poti sa listezi exact ce vrei, sau dai bani si mergi la o dominatoare.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa-l dai unei fete?
Lasa-l acasa, daca nu ai chef sa-l porti cu tine!
Sincer, asta nu mi se pare deloc fantezie, chiar aiurea.
Eu una, daca m-ai ruga, l-as inchide si l-as arunca in fundul gentii, uitandu-l acolo pana in ziua cand mi-l ceri inapoi.

| Sofer a răspuns:

Fă-ți o gagica sa jucați jocuri de astea.

| Dorotheea21 a răspuns:

Dominare Financiara se numeste, si ai inlocuit banii cu telefonul. laughing
Este un fetis cuminte, poti sa il faci la serviciu sau acasa, cu o vecina, fara sa explici motivul sau ca deriva din d.f. ca sa nu te raneasca cu el.

| djdjdj explică (pentru Dorotheea21):

Nu sa îl ia de tot laughing eventul o ora 2

| Dorotheea21 a răspuns (pentru djdjdj):

Credeam ca le stiu pe toate, dar de asta cu controlul telefonului m-am lovit asta~vara cand un amic mi'l tot lasa cu motivul ca il pierde mergand pe bicicleta. laughing
Pana mi-am dat seama despre ce este vorba, am vorbit cu jumatate din familia lui si l'am trecut si doua nivele la town ship. rolling on the floor
Il dai o ora, doua, dar sa ai si norocul sa te sune cateva persoane cat timp telefonul este la ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Ce penibil, păi da aia e metoda perfecta sa nu facă sex cu tine.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiai sa ii explic eu asta? happy L'am lasat in treburile lui, a fost inofensiv.
Oricum fetisul este fara sex. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Dar macar îți place și ție?
Daca ești amica așa buna, de ce nu. La o adică eu personal as aprecia onestitatea, as avea senzația că îți bati joc de mine daca m-ai numi cuminte și inofensiv. O știu din propria experiență.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am cateva care imi produc placere, asta este si rostul lor. happy
Acesta cu telefonul nu mi-a placut dar l'am considerat inofensiv. Pana anul trecut nu stiam ca exista.

| Ely1234567 a răspuns:

Chiar ca este foarte ciudata fantezia asta a ta mai bine nu mai purta telefonul cu tine