| Alexa1234a a întrebat:

Am o întrebare, adică vă cer un sfat.
Îmi place de un băiat. Și l-am văzut de câteva ori. De ce îmi place de el? Adică nici nu i-am văzut bine fața ca să zic că e doar atracție fizica

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 16 ani ai tai e normal sa simti asa. Si fetelor le zburda hormonii nu numai baietilor.

| ROB3RT89 a răspuns:

Atractia rezoneaza bine si cu atitudinea, nu doar cu aspectul fizic cum cred unii, asa a vrut mama natura! E normal sa fi atrasa si sa nu intelegi de ce, cel putin rational!

| Plato a răspuns:

Nu ii poti spune pentru ca?

| PatrickJane20001 a răspuns:

Nu îi spune din prima. S-ar putea să ajungi să îl cunoști mai bine, și să-ți dai seama că de fapt a fost ceva pe moment. Ia legătura cu el, deveniți prieteni, vorbiți, vedeți dacă aveți lucruri în comun, etc și lasă lucrurile să vină de la sine. (Dacă nu vrei să te bagi singură în seamă, afla cu cine este prieten și poate găsești o fată sau un băiat să vă facă cunoștință. Baftă!