| carbon21 a întrebat:

Am o intrebare, aseara m-am frecat cu iubita mea, nu a durat mai mult de 10-20 secunde, tin sa precizez ca nu am penetrat-o ea fiind virgina, nu am ejaculat pe vaginul ei. Si azi trebuia sa-i vina ciclul si i-a venit, a sangerat zice ea cam putin, dar are simptome, dureri de burta, de spate. Are cum sa fie insarcinata?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ea insarcinata cam cum ar fi Dragnea presedintele SUA. Of, altii care se joaca de-a mama si de-a tata.

| Adry05 a răspuns:

Nu lol

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sara1248 a răspuns:

Imposibil...

| Andreea555555555555 a răspuns:

Nu, nu are cum să rămână gravidă în acest caz! Stai liniștit.
Doar cu sex vaginal + ejaculare în vagin în perioada fertilă este posibil acest lucru. Adică să rămână însărcinată. I-a curs puțin sânge fiindcă așa curge în prima zi sau înainte să-i vină "cu adevărat"