| Zeulastec a întrebat:

Am o intrebare, cand ma masturbez nu ejaculez si nu inteleg de ce si am facut-o de multe ori dar o singura data am ejaculat si aia a fost in somn, cand m-am trezit era tot alb in pantaloni si am aproape 14 ANI, dau funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai posibil/probabil, organele tale reproducatoare (prostata, vezicula seminala, testicule), deocamdata inca NU au ajuns in faza de totala maturizare. Din moment ce s-a produs acea ejaculare involuntara, prin asa numita polutie nocturna, inseamna ca in scurt timp (cateva luni) vei ajunge sa poti ejacula in mod constant. Sanatate!

1 răspuns:
| AjutorNeconditionat a răspuns:

Una dintre probleme ar putea exista in inconștientul tau. Ai vreo inhibiție legată de aceasta acțiune? Sau. poate alte gânduri caras nu te lasă aa te relaxezi in timpul masturbării? Alta posibilitate ar fi faptul ca nu o faci corect..mai da mi niște detalii happy