| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare ce ma macina,vorbesc cu un baiat de ceva timp,si se pare ca ne intelegem destul de bine,as vrea sa ma intalnesc cu el si din cate se vede si el ar vrea,dar ma enerveaza foarte tare la el ca de cate ori il sun imi respinge apelul,l-am sunat de n ori, chiar si astazi am insistat sa il sun.Imi reproseaza anumite lucruri si nu are incredere in mine, eu inteleg ca e normal intr-un fel sa nu aiba incredere, dar cred ca exagereaza ..ma simt ca o mincinoasa ordinara desi nu l-am mintit. Poate par o copila punand intrebarea asta, dar sincer nu mai stiu ce sa mai cred si am nevoie de sfaturi sadsincer nu stiu pe cine sa intreb...Ce spuneti o las balta?sadMultumesc mult.Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pari o copila, intalneste-te cu el si spune-ti punctu de vedere, vezi ce are de comentat si daca raspunsul lui este neverosimil... adioa si n-am cuvinte, relatia intre prieteni are la baza comunicare, respect, intelegere si incredere reciproca, daca el vine cu povesti de adormit bebe nu e demn de tine, baieti sunt destui, ai de unde alege, succes!

16 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Lumea r trebui sa stie de fapt ..ca tu nu ai ce cauta pe TPU ca ai carnet rosu..aesti nebuna, Ar trebui sa te intereseze viata ta nu viata mea... esti prea idioata.

| neutrino a răspuns:

Nu esti in fruntea listei de prioritati. Atunci cand va fi in pauza, poate veni si randul tau. Poti astepta sau nu.

| OnlineZ a răspuns (pentru neutrino):

Nu as accepta nicioadata sa fiu pe locul 2. Daca el are pe altcineva ar fi mai frumos sa imi spuna ..si nu ne mai complicam ataata

| neutrino a răspuns (pentru OnlineZ):

El nu se complica, tu te complici. Pentru a te trece in fruntea listei, trebuie sa-i... platesti onoarea aceasta.

| OnlineZ a răspuns (pentru neutrino):

Multumesc!::*:*ai dreptate

Răspuns utilizator avertizat
| NicolasG a răspuns:

Buna
E extrm de indicat sa ceri parerea unora ce-au trecut prin viata, si au o bogata experienta.

Important e sa-ti faci timp sa-i asculti(ca sa-ti poti forma propria opinie)
ati recomand sa asculti
http://www.youtube.com/watch?v=rZAbs9hH8Vk
Cu siguranta vei avea multe de invatat
Succes

| MihaelaOtilia a răspuns:

De ce zici ca e normal sa nu aibe incredere in tine? Scuze ca ma bag dar pare ca recunosti ca l-ai mintit... De cat timp il cunosti? cati ani aveti?

| OnlineZ a răspuns (pentru MihaelaOtilia):

E normal..pentru ca nu ne cunoastem "live "poate ti se va parea o prostie, dar da m-am indragostit pe internet de un baiat.M-a cucerit felul lui de a fi ..in fine vb de ceva timp dar am vb mai mult ca prieteni.el imi povestea de iubyta lui eu de iubitul meu ..pana cand mi-am dat seama ca il plac si sadam inceput sa vb mai multe chestii, pana la urma am ajuns asa cum sunt acum...sincer chiar ma simt rau, trebuia sa ma duc la prima intalnire pe 2-3 noimenbrie.dar nu stiu ce va fi... Poate sigur ti se va parea o prostie..ca si mie la fel mi se parea inainte..pana cand m-i s-a intamplat.m-am indragostit pe internet.Eu am 20 implinesc 21 in martie si el are 22..implineste 23 in Ianuarie.

| MihaelaOtilia a răspuns (pentru OnlineZ):

Sper s afie bine si sa te intalnesti cu el. Incearca sa ii castigi increderea si sa nu pari disperata dupa el. Stiu ca e greu sa nu pari disperata cand esti indragostita. SI eu am facut la fel desii in mintea mea stiam ca nu e bine sa ii arat ca sunt indragostita de el. Sunteti destul de mari cred ca puteti sa vorbiti deschis despre orice. Da-mi id-ul tau daca vrei ca eu nu pot sa trimit mesaje.

| OnlineZ a răspuns (pentru MihaelaOtilia):

Mariana_ancuta1992

| Bogdan_Rares_1980 a răspuns:

Eu zic sa i faci oral si apoi sa ne zici si noua ce gust are sperma

| AikkoxD a răspuns (pentru Bogdan_Rares_1980):

laughing)

| Bogdan_Rares_1980 a răspuns (pentru AikkoxD):

Plata pentru fruntea listei rolling on the floor

| OnlineZ a răspuns (pentru Bogdan_Rares_1980):

Nici nu are rost sa ma pun in minte cu toti idiotii

| AikkoxD a răspuns (pentru Bogdan_Rares_1980):

Măi "nesimţitule", "idiotule" şi ce ţi-a mai zis aia...
Chiar mi-ai făcut ziua mai bună cu răspunsul ăla. De acum, te respect.
laughing