| 2002mihnea2002 a întrebat:

Am o intrebare, de ce cand imi masor penisul nu are mereu aceeasi marime? Adica intr-o zi avea 17cm, in alta 13, in alta 15

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cat mananci. Il masori de la buric. Mai era unul pe aici care o avea de 20 la 16 ani. I-am zis sa mai taie din ea si cred ca a facut-o, ca nu mi-a mai raspuns.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

O fi intrat la apa cand facea baie rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, cu apa rece.

| Violleta2022 a răspuns:

O diferenta de 4 cm spune deja ca este masurat incorect!
Rigla se pune PESTE penis, cand este in erectie, nu sub el, nu de masurat de la anus si nici din lateral.

Uite aici:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului depinde in mica masura de nivelul excitatiei si de gradul de erectie, insa o diferenta atat de mare cum estecea specificata de 4 cm se datoreaza in principal masuratorilor care au fost incorect efectuate de fiecare data. big grin

| SociopatuI a răspuns:

Pozitia cotei 0 la tine difera mereu.

| Silviu016 a răspuns:

Este la fel doar ca poate il masori putin putin mai intr-o parte odata si alteori cum ai masurat prima data sau nu e sculat de tot si alteori da. => Este la fel nu creste sau scade.

| TudorFresh a răspuns:

Vezi poate nu e al tău.