| BuUBBleS a întrebat:

Am o intrebare: de ce fetele sunt atât de complicate?

Răspuns Câştigător
| PushOn a răspuns:

Hai sa iti spun eu,
1) le place money
2) le place pu-la
3) nu au sentimente
4) le dau la mure

| EuSiDoarAtat a răspuns (pentru PushOn):

5)Esti un hadicapat happy

| BuUBBleS explică (pentru EuSiDoarAtat):

Imi pare râu daca te-a jignit dar aceasta este si parerea mea

22 răspunsuri:
| Scuturici a răspuns:

Depinde si de fata tongue Sunt fete care nu sunt complicate, ca mine si prietenele mele...adica care lasa mult de la ele sau pur si simplu sunt intelegatoare, sau fetele geloase, pe interes, bla bla chatterbox Intelegi? Depinde de rasa laughing

| BeAmazing a răspuns:

Pentru ca fiecare fata este speciala in felul ei si nu toate suntem la fel; unele fete sunt cu*ve; altele sunt foarte dragastoase; iar la altele nu le prea pasa de iubire, oricare dintre aceste cazuri fata este diferita in felul ei, tu trebuie doar sa stii cum sa vorbesti cu ea si cum sa-i arati ca o iubesti daca chiar simti asta.Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti complicat nu fetele, daca ai avea mai mult tupeu si vedea ca nimeni si nimic nu este complicat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este complicat daca nu poti intelege.

| xanderblackx a răspuns:

Nu sunt extraordinar de complicate. depinde de cat de mult ajungi sa le cunosti, cat de multi vrei tu sa le cunosti si mai ales cat de multi ti se permite sa le cunosti. daca trecit de etapa asta, nu o sa mai ai impresia ca fetele sunt complicate... sunt doar niste fiinte cu mai mult sau mai putin creieri decat tine, ca si barbatii de altfel. numai bine

| dgeko a răspuns:

La prima vedere asa sunt toate...mai tarziu ti-ai fi dorit sa fie asa!

| shutup13 a răspuns (pentru dgeko):

Ai chiar mare dreptate

| dgeko a răspuns (pentru shutup13):

Ms pentru sustinere! happy

| shutup13 a răspuns (pentru dgeko):

Eu sustin doar ce e adevarat happy

| dgeko a răspuns (pentru shutup13):

In sfarsit cineva care nu da raspunsuri doar pentru funda!

| shutup13 a răspuns (pentru dgeko):

Mersi

| shutup13 a răspuns (pentru dgeko):

happy

| shutup13 a răspuns (pentru shutup13):

Uite stiu ca-s rapida da am putini prieteni pe TPU pentru ca mi-am facut cont acum trei zile si te superi daca iti cer prietenia?

| dgeko a răspuns (pentru shutup13):

Nu...daca era pentru mine intrebarea.

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Nici eu nu am habar si sunt fata.de exemplu prietenele mele au spus despre un baiat la inceput ca nu il suporta si o luna mai tarziu l-au votat cel mai frumos baiat din clasa.
Daca nici macar o fata nu poate spune de ce fetele sunt complicate, atunci raspunsul la aceasta intrebare va fi nedescoperit.
Funda happy

| KooKoo a răspuns:

Pentru ca sunt proaste

| Fluturaș34 a răspuns:

Sunt de parere ca toate fetele oricat de bune, sensibile, intelegatoare ar fi au acolo un mic strop din "complicatie" Acum trebuie sa incerci sa le cunosti mai bine si mai ales sa-ti dai seama ca a fi complicat nu e chiar atat de rau big grintongue

| BuUBBleS explică (pentru Fluturaș34):

Mersi ca m-ai luminat

| shutup13 a răspuns:

Sincer?
noi nu suntem complicate dar voi BAIETII daca asa ne credeti...